Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nos, nagyon furcsa lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, nagyon furcsa lenne, ha egy ilyen fiúval találkoznátok? Más is jutott már erre a döntésre fiúk?

Figyelt kérdés

Aki csalódott a neki tetsző lányokban emiatt úgy döntöttem, hogy lejjebb adom az igényeimet és szándékosan csúnya, nekem nem tetsző lányokra hajtok, akik nagyon nem jönnek be a fiúk többségének, de mégis bennük van a szépség, ami nem kívül, hanem belül mutatkozik meg igazából.


A szép lányok túlságosan romlottak jellemre, el vannak szállva, hogy ők szépek és minden szerencsétlen teper értük, kivéve engem, mert én elég érdekes gondolkodású vagyok és nem nyalizok nekik, emiatt velem bunkók vagy lekezelőek, észre sem vesznek vagy csak átnéznek rajtam. Én látom hány srácot használnak ki, mégis én lettem a szemét állat, egyik haverom szemében is, amiért lemertem rib@ncozni a nagy szerelmét, aki persze később jól átverte és utána a haver is belátta, hogy nekem volt igazam. De elég szomorú, hogy egy aljas nőszemély miatt méga a haverjaim is képesek ellenem fordulni.


Az a lány akivel meg legutóbb majdnem összejöttem, hiába volt szép, kiderült róla-szerencsére még időben-, hogy egy pénzéhes kis k.rva.


Már második randin dugniakart velem, ami nem is lett volna gond, mert magam is szexmániás vagyok, de aztán megtudtam, hogy kavart még több fiúval is közben és amíg velem randizott nem sokkal előtte mással csókolózott. De közben azt hitegette velem, hogy csak én vagyok neki és hogy mi lelkitrásak vagyunk, bár tényleg nagyon jól megvoltunk együtt, neki nem voltam elég, nyílván a szegénységem és a nem túl vonzó külsőm miatt. Nem vagyok elég férfias testalkatú és arcom is inkább tinédzser szinten rekedt meg huszonéves létemre.


Nos ezek után én már nem bízok meg a nekem tetsző lányokban. Nem megy, már egy csinos, bájos pofika és vonzó vékony alkat mögött csak az aljas cafkát látom, akihez úgy közelítek, hogy erős pajzsot emelek fel és ha tehetem igyekszem elkerülni a szép lányokat.


Az a probléma viszont, hogy sajnos méga csúnyább lnyok közt is egyre több ilyen aljas lányt kezdek felfedezni, szóval ott is kell válogatni rendesen. Szóval nem könnyű, de inkább egy csúnya lány, aki legalább nem csal meg és nem a pénzemre hajt, mint egy szép, de beképzelt, undok, hisztis, magát királynőnek képzelő csitri, aki megcsal valami menő macsóval, mert annak a csodás teste miatt muszáj volt ketté tennie a lábait.



2012. júl. 17. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezért kell kompromisszumot kötni, de szerintem a szimplán csinos lányokat kell előnyben részesíteni azok között még lehet találni párat amelyik nincs elszállva magától, az sem jó ha külsőre kicsit sem szép egy lány mert fontos hogy azért egy alap szexuális vonzalom legyen. De azt adom én is hogy a nagyon szép lányok nagy része lelkileg abszolút romlott, de ezért nem hibáztatom őket, sokkal inkább azokat az embereket akik a társadalmunkat formálják manapság.
2012. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ja még annyit a kérésre válaszolva hogy nem túl furcsa ha így fogod fel a helyzetet, csak szerintem egy kicsit túlzottan végletesen fogalmaztál, szerintem kicsit túlzás.


23/F

2012. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem véletlen, muszáj mindél csúnyább lányt találnom, mert akkor van sokkal nagyobb esélyem jellemre rendes lányt találnom a személyében. EGyszerűen csak az a lány rendes, aki maga is tudja milyen szenvedni vagy nélkülözni valamit, valakit...
2012. júl. 17. 23:30
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Ennyi előítélettel és lekezelő ostoba szemellenzősséggel ne remélj sokat!


Nem tudom miből gondolod hogy olyan k nagy bölcsességeknek vagy a birtokában! A következtetéseid logikája nagyon gyenge lábakon áll! Több alázat és megértés, elfogadás kéne hogy reálisan megismerd a világot amelyben élsz és a benne élő embereket különösen a nőket!

29F

2012. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elárulom, hogy én is mindig a csúnya lányokra mentem, nem olyan tudatosan, mint te, hanem véletlenül, meg ők kezdeményeztek nálam, én meg félénk voltam, nem mertem lányoknál nyitni, ezért sose ismerkedtem igazán, csak mivel elég jóképű vagyok, hát buliban odajöttek lányok. Általában a csúnyák. Én meg hagytam magam, felszedtek, aztán már én ragaszkodtam hozzájuk, meg kicsit volt bennem jótékonysági érzés is, mert azt hittem, hogy nekik nincs esélyük pasira, boldoggá teszem őket, megérdemlik.

És mind nagyon megbántott idővel, kidobtak, megcsaltak, kihasználtak, kibeszéltek a hátam mögött, lenyúltak pénzre stb. Elvesztegetett idő volt, amit velük töltöttem.


És nemrég megismerkedtem egy fiatal csajjal, gyönyörű, persze ő kezdeményezett, mert akkor is töketlen voltam. És láss csodát igazi normális, humoros, kedves és mint később kiderült, szűz lány. Most verem a fejem a falba, hogy miért elégedtem meg olyanokkal, akik nem is tetszettek.


Szóval rájöttem, hogy a külső semmilyen összefüggéssel nincs a belsővel. Nyilván a szép lányok nagy része buta, pénzéhes liba, de a csúnyáknál sem más a helyzet, csak ők még ezen felül sértettek, komplexusosak, hisztisek, gyűlölködőek, bosszúállóak, irigyek, mert lelkük mélyén tudják, hogy hogy néznek ki.


Jellemre válassz, ne kinézetre. Szép lányok közt is találsz majd normálisat. És ne reménykedj, hogy minden csúnya lány angyal. Nem azok. Nagyon nem.

2012. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 00:16


Nos, ezzel most igazán kétségek közé állítottál, de mivel te jóképű vagy, lényegében más a te és más az én utam. Én magamat rondának tartottam mindig is és valóban inkább nézek ki kisfiúnak mint felnőtt férinek, ez tény.


Szóval nálam nincs is nagyon választás, inkább a csúnya lányokra kell hajtanom, mert alapból ők azok, akik kevésbé nézik a külsőt is például, buliban is csak egy kövér lánnyal smároltam meg egy másik csúnya, kicsit ducival. Ennyi, a szépek mindig elutasítottak, ha ittas állapotban mertem kezdeményezni náluk.


Eddig kb. két szép lányt találtam, aki elfogadott volna csúnya fiúként is, igaz ők valamiért helyesnek(?) mondtak. Biztos optikai csalódás. A fene sem tudja már. De a lényeg, hogy én hozzám sosem jöttek oda lányok, talán még 15 éves koromban egy lány barátnője jött hozzám, hogy elmondaj tetszem a barátnőjének, amin persze meg is lepődtem, egy csúnya fiú, mint én kinek is kellene. Az a lány is kis duci volt, de annyira félénk volt, hogy nem lett semmi köztünk.

Szóval én igazából nem tudok a külsőmmel hódítani, ezért nagydumás vagyok és inkább az eszemmel hódítok. De nem mindenki előtt, mert inkább félénk, gátlásos vagyok én is idegenek előtt, kezdeményezni ritkán mertem, akkor sem jött össze, neten kezdeményezett nálam egy lány, a másik szépnél pedig én kezdeményeztem szintén neten.

2012. júl. 18. 00:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha csúnya vagy, akkor valóban lejjebb kell adni az igényeidet.

Csak azt ne hidd, hogy a kövér, csúnya, ápolatlan lányok lelkük mélyén angyalok.

Ők is lehetnek romlottak, gátlástalanok, kegyetlenek.

És ők is észreveszik a szép pasikat, ha alkalmuk lesz megcsalnak egy jó pasival, még ha az csak egy alkalmat is akar tőlük.


A nagy dumás jellem és az, hogy az eszeddel hódítasz, szerintem nem azonos kategória. Nagy dumás srácok általában sokat beszélnek, de annak semmi értelme, nem műveltek, nem iskolázottak, csak nyomják a paraszt, vagy fontoskodó, okoskodó szöveget.


Olyan nincs, hogy valaki ne kelljen egy nőnek se.

De aki ronda pasi, az ne válogasson annyit, elégedjen meg a csúnya lányokkal.

2012. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

tegnap 00:25


Ez az öntelt hozzáállás bekonzerválja az állapotodat amit tulajdonképpen a gőgösséged miatt meg is érdemelsz!

Amint látom cseppet sem érintett meg a kritika hogy a gondolkodásmódod a gáz és a külsőd ehhez képest lényegtelen!

Ennyit a problémádról!

2012. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 21:21


Nagyon ritkán sikerült olyan szép lányt kifognom, aki adott esélyt és nem volt foglalt, de láttam, hogy ők sem rajonganak értem, már a kezdetektől fogva, úgyhogy inkább leléptem, nem is zavartam őket többet, nyílván valami hű de szuper hapsira várnak. Szóval akkor miről is beszélünk?!

A külső számít, ha úgy nézek ki mint egy kis taknyos vasággyaln 40 kilós tini fiú, felnőtt létemre, akkor mégis kinél is lehetne esélyem?!


Eddig csak a csúnya, kövér lányok tapadtak rám, náluk szinte semmit sem kell csinálnom, mégis adnak esélyt nekem. Ők legalább kedvesek, nem úgy, minta beképzetl vékonyabb lányok.

2012. júl. 19. 21:27
 10/11 anonim ***** válasza:

tegnap 21:27


Nem hiszed de a hozzáállásoddal ijesztetted el őket. Még mindig nem érted! Ez a besavanyodott idiotizmus nem nyerő!!!!!


A kövérebb lányok szerintem nem válogatnak annyit és azért kapsz mégegy esélyt.

2012. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!