Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene gondolnom? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádomazanimeket kérdése:

Mit kellene gondolnom? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok egy sima gimnáziumban,azonban van egy 16 év körüli srác egy osztállyal felettem.Egyszer-kétszer beszéltem már vele pár szót.Azonban egyszer bunkósan nézz rám ( esetleg nekem is jön) máskor pedig teljesen kedvesen és aranyosan (rám mosolyog,utat engedd nekem a lépcsőn egyből amit másnak nem tesz meg és hasonlók)azonban bármelyik hangulatban is van szokott figyelni.Volt olyan hogy az egész iskolában végig rohangált keresve(ezt onnan tudom hogy barátnőm követte és mikor meglátott elmosolyodott és nyugodtan elment)Fogalmam sincs hogy gondol ilyenkor.Tápláljak magamban reménységet vagy inkább jobban tenném ha nem foglalkoznék és megvárnám míg az idő elteltével kiderülne valami?Jöhet hideg és meleg segítség is.

2014. nov. 15. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyen benned annyi tartás, hogy nem egy bunkó gyerekkel jössz össze.
2014. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,ha csak az első pontot nézzük akkor én is így vagyok,de az a gond amit másodjára írtam " teljesen kedvesen és aranyosan (rám mosolyog,utat engedd nekem a lépcsőn egyből amit másnak nem tesz meg és hasonlók)"
2014. nov. 15. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerkedj vele! :) Vesztenivalód nincs. :)
2014. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm #2 válaszó.Igen,ez igaz,vesztenivalóm nincsen.Köszönöm :3
2014. nov. 28. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!