Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még azt gondolnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még azt gondolnom hogy lesz ennél több is egyszer, vagy inkább már ne is gondoljak rá többet? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet hogy megismertem egy fiút.Nagyon kedves és jófej, és helyes is. Olyanokat mondott hogy jó lett volna ha megcsókolom, meg gyönyörű vagyok és imád velem lenni. Egyszer végigcsókolta a nyakam, tehát tudtam hogy többet akar, de én nemrég szakítottam akkor a barátommal és így nem léptem. De minden nap beszéltem ezzel a sráccal,egy hónap alatt 6-szor is találkoztunk.

Ő viszont összejött végül egy másik lánnyal. Azóta nagyon ritkán ír. Nem tudom mi lesz, kicsit rosszul esett, mivel előtte este is írt ilyeneket hogy milyen szép vagyok meg ilyesmi. Csak áltatott egész végig?

17/L


2012. jún. 27. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem áltatás, csak tipikus tini történet. Szerelem jön, szerelem megy....

Keress másik tárgyat vágyaidnak:)

2012. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat.(:
2012. jún. 27. 10:24
 3/3 anonim válasza:

Nem áltatott. Végül is elutasítottad, amikor pedig tudtad, hogy ő többet szeretne. Nemkell csodálkozni, hogy emiatt mással is próbálkozott, és sikerrel járt.


De ha valóban nagyon tetsszik a fiú, de add fel. Lehet, hogy nem lesz tartós az új kapcsolata, és ha véget ér, megbeszélhetitek egymással a dolgot.

2012. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!