Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőfaló pasit egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőfaló pasit egy normális lány nem tudna megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, hanem kíváncsiság. Az egyik baratnőm összejött egy ilyen pasival. Ezen nagyon csodálkoztam, mert nem mindennapi a barátnőm. Nőies, csajos a kinézete, amire néha picit irigy is vagyok, aranyos, mosolygós, amikor összejött a pasival, akkor is úgy jöttek össze, hogy hülyéskedtek, szivatták egymást. A férfiak nagy részének be is jön, talán azért, mert mindenkivel képes normálisan beszélgetni, de félek, hogy fel fog sülni ezzel a pasival. Bele van hülyülve évek óta, azt állítja, hogy a srác azt mondta rá, hogy különleges és évek óta szeretne vele beszélni, járni. Viszont én csak 10 csajról tudok, akivel az elmúlt 1 évben kavart.
2014. nov. 15. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
szerintem igen, ha az a lány kihívást jelent neki. mint az Őrült Dilis Szerelemben Jacob. :)
2014. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 RRR ***** válasza:
100%

nem

a hapsiban 1X csak valami megváltozik és lehorgonyoz egy csaj mellett ,de hogy mikor-hogy azt nem tudni

2014. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó a megérzésed.Lesz még kesergés.
2014. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Nőfaló férfi vagyok és tudom, h nővel hosszútávon nem éri meg, mert:

1.Csomó nőt kihagyok.

2.A végén még ő kefél félre.

2014. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Senkit nem lehet kívülről megváltoztatni, ilyen tekintetben sem.
2014. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem,nem és nem! Nem fogja őket megváltoztatni egy nő sem,csak soha nem értik meg,mert nők...
2014. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én voltam együtt ilyen nőfaló pasival, ő akkor változott meg, mikor szerelmes lett és végül csalódott. Ilyenkor rájött, hogy hogyan is viselkedett ezelőtt a lányokkal, ekkor jött rá annak súlyával, milyen ha dobják az embert érzéseivel mit sem törődve.

És ezt a kémia dönti el, mennyire ragaszkodik valakihez amit tudjuk akár rövid idő alatt is kialakul, így nem az exbarátnő változtatta meg, hanem benne változott meg valami, ahogy a 3-as is írta.

Lehet később ezután is nőfaló egy ilyen pasi, de legalább már tudja hányadán állnak a dolgok és nem fogja megvárni, míg szerelmes lesz belé egy lány.

Úgy hogy a barátnőd kérdező ne bízza el magát.

2014. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez a srác is olyan, szerelmes volt egy csajba, aki megcsalta őt, és akkor fogadta meg, hogy azt adja, amit ő is kapott.
2014. nov. 15. 23:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól hogy valaki átverte még nem kéne ugyanezt megtennie bosszúból, úgy, hogy másokon levezetve.....

Majd érik még a feje.

2014. nov. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!