Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért ilyen? Azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért ilyen? Azt mondta szimpatikus vagyok neki.

Figyelt kérdés

Van egy srác, pár napja beszélgetek vele. Azt mondta, hogy szimpatikus vagyok neki és nem csalódott az elképzeléseiben. Ő is szimpatikus nekem.

De mostanában nem ír rám. Szinte csak én keresem. Beszélgetések során viszont kedves, bókol meg minden. Randi még nem volt, az elején mondta, hogy szeretne élőben is beszélgetni velem, de azóta nem hozta fel.

Szerintetek miért lett ilyen?

17/L, 18/F



2014. nov. 16. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kérdezd meg, mi csak találgatni tudunk.
2014. nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De hogyan kérdezzem meg?

Nem ismerem olyan régen és nem akarom, hogy azt érezze, hogy már most rajta lógok és kérdőre vonom meg ilyenek.

2014. nov. 16. 12:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak mondd neki azt, hogy néha furán viselkedik, amit te nem tudsz mire vélni. Ez nem kérdőre vonás, csupán észrevétel.
2014. nov. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!