Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztam egy sráccal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy sráccal. Neten ismerkedtünk meg egymást. Nekem tetszik. Tali után mondta, hogy tök jó volt velem találkozni. Ez lehet egy jel? Vagy írhat ilyen, akkor is ha csak szimpatikus vagyok neki, de nem akar semmit? 22/L

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem ez azt jelenti,hogy jó lenne veled ismét találkozni és szimoatikus vagy neki élőben is

20f

2012. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"tök jó volt velem találkozni"

szerinted ez mégis mit jelenthet? hogy belepetézett egy alien vagy mi? 22 éves csajtól azért többet várna el az ember

2012. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kezdeményez újabb találkát,akkor....egyszerűen kedves volt.
2012. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ember, ha akarsz valamit tőle akkor kérdezd meg. Mégis mire találták fel a szádat?! Kommunikatív emberek vagyunk.
2012. febr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"Neten ismerkedtünk meg egymást."


OMFG -_-

2012. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát 22 évesen téged sem az eszedért fonak szeretni az is biztos.

Osztom az előttem írok véleményét..Van szád,tudsz kommunikálni..

2012. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom mivel ő a férfi, neki kéne lépni...mondani...
2012. febr. 9. 11:52
 8/11 anonim ***** válasza:

nagyon nagyfiúk vagytok, h leszóljátok a kérdezőt, grat. nem azért kérdi, mert nincs ennyi esze 22 éves korára, hanem mint a legtöbb nő, megerősítést vár. gratu, h leszóltátok, ez is mutatja, h mennyire vagytok értelmesek.


kérdező: ha azt mondta neked, h jó volt veled találkozni, az valószínűleg azt is jelenti. a fiúk egy esetben mondanak mást, mint amit gondolnak: ha le akarnak fektetni. akkor ködösítenek, azt mondják, amit hallani akarsz. ha nem tetszel nekik, azt megmondják. ha tetszel nekik, azt is megmondják. mivel nálad nem használt nagy szavakat (vagy igen?), ezért azt gondolom, tényleg szimpatikusnak talált téged, tetszel neki. Ne parázd túl. :)

2012. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nagy tapasztalattal bírok a netes talikban. Azok a pasik, akiknek bejöttem, az első randi végén már meg is kérdezték, hogy mikor talizunk újra.

Akik csak ilyen homályos blabla-t nyomtak, azok többé nem is kerestek.

Nem biztos, hogy megmondja az igazat, mert lehet, hogy nem akar megbántani. De az is lehet, hogy félénk, és nem mert többet mondani. De az esetek nagy részében, akinek 100 %-ra bejössz, az már mondja is, hogy mikor talizhatnátok újra...

Én a helyedben kivárnék, ne keresd, majd ha akar, ő úgyis fog. Hidd el, ha bejöttél neki, fel fog hívni pár napon belül.

2012. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kamu szöveg!

Hasonló szitum nekem is volt. Sok beszélgetés, aztán tali, hazavitt, ajándékot kaptam. Aznap még egy sms, hogy "tök jó volt, egyre jobban tetszel". Majd lassan eltűnt. 1 hetet vártam és megkérdeztem, mi történt? Bevallottam, hogy tetszik és lehetne köztünk több is. Visszaírta, hogy én is tetszem neki, és szeretne többet, de elbizonytalanodott, ami nem az én hibám. Gondoltam magamba remek. Szilveszterkor még írt, amire visszaírtam döntse el mit akar. Azóta nem beszéltünk.

2012. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!