Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Lányok! Segitenetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok! Segitenetek?

Figyelt kérdés

van egy fiú ( Az osztaly " nagymenője" ). mellettem ül. mostanában ő és a haverjai sokszor lógnak rajtam. a múltkor hirtelen megjelent a Tanc edzésemen amitől nem kicsit lepodtem meg. és moziba is elhivott . de néha meg olyan bunkó. Most teljesen nem értem .!

vannak Olyan pletykák hogy Az osztályból mindenki megvolt neki kiveve Én. ( amúgy is szűz vagyok). Vagy Csak ezért akarja magát megkedveltetni velem? jövő hétre meg buliba hívott. elmenjek Vagy ne? nem tudom Mit csinaljak !!! :/

{ Bocsi ha érthetetlenül írtam meg Az ékezetért is Bocsi Csak kapkodtam .

a hülye válaszokkal kíméljetek légyszi.

16/ lány


2014. nov. 16. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, hogy mit csinálj!!! Ja és :/
2014. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem zavar hogy te is csak egy strigula leszel neki, akkor nyugodtan menj el vele és érezd jól magad. Ha pedig nem akarod magad könnyen adni akkor törd le az önbecsülését és szarjad le az embert. ilyen egyszerű
2014. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat
2014. nov. 16. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!