Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Ha választhatnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ha választhatnátok, fiúként vagy lányként élnétek mostanság?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért érzem így,de szerintem fiúként rohadtul megszívtam.Hihetetlen diszkrimináció van azon férfiak felé,akik nem elég tökéletesen minden szempontból,akinél valami hibádzik,az mindenféle csicska,nyomorék,akit le kell alázni,sose lesz csaja,szüzen hal meg,szívatni kell,beszólogatni stb. míg lányok közül a csúnyák,bénák megbecsülést élveznek,érdeklődést,kedvességet,nem igazán bántja őket senki az adottságaik,külsejük miatt,aki pedig kicsit is jól néz ki,na az már egyenesen az isten manapság!hihetetlenül el van szállva a többség és senki nem szól nekik,sőt még jobban nyaliznak.fiúknak pedig meg kell húzniuk magukat,mert mit képzelnek magukról,meg kell verni őket mert ezt azt meg merik tenni.
2014. nov. 12. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem bántanálak. :)
2014. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Ismerkedés szempontjából legyen az komoly vagy alkalkmi egyértelműen-lány.

Munka, tanulás, egyéb dolgok. Lány-nem kell nehéz, koszos, veszélyes fizikai melókat végeznem, amíg volt sorozás nem az én életemből vesznek el x évet, hónapot, és háborúba sem küldenek, szülni nem kötelező aki ezzel az indokkal jön, egy jó testhez kell nehéz súlyokkal vacakolni, soroljam még?

2014. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*nem kell
2014. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 PearlDiver ***** válasza:

Sajnállak kérdező, elég szar kultúrkörben élhetsz.

Én ha választhatnék, akkor is férfi maradnék, de ha lenne rá lehetőségem, pár napra kipróbálnám, miéyen nőnek lenni.

2014. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak egy napra, hogy kipróbáljam milyen magamat csöcsörészni :P
2014. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És milyen jó nekünk az is amikor havi 5-7 napot úgy görcsölünk, hogy majd bele halunk. Majd azt is próbáljátok ki egyszer...

Viszont ez ellenére én nem próbálnám ki a férfi létet. Szeretek nő lenni. :)

2014. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát tisztelt kérdező, azért a lányok is hihetetlenül kegyetlenek tudnak ám lenni egymással.


Hát nem tudom, vannak helyzetek, amikor könnyebb férfinak lenni és vannak olyanok, amikor nőnek. Én meg vagyok elégedve nő létemmel (egyenlőre) :) 23/l

2014. nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nyári miklós ***** válasza:
én szívesen lennék nő.
2014. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pasi lennék/maradnék, de a max. natural izomtömegemmel.
2023. febr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!