Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért cseszik el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért cseszik el az arcukat 2 kiló sminkel és undorító műszemölköddel, amikor a férfiak elég nagy hányadának egyáltalán nem jönnek be ezek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 19:06
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én egyáltalán nem szoktam sminkelni
2014. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Mert ha a nők nem sminkelnének kihalna az emberiség.
2014. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Miért halna ki az emberiség? Rohadtul nem értem. Én pl a sminkeletlen arcokat szeretem, hiába vannak teli bőrhibákkal. A bőrhibák számomra még vonzóbbá teszik a nőket, mert így látszik, hogy ők is emberből vannak, hogy nem tökéletesek, hogy törékenyek.
2014. nov. 16. 19:12
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Mondod ezt egész addig mig el nem éri a csajod a harmadik X-et.
2014. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem minden nőnek az az egyetlen és legfőbb célja az öltözködéssel, a sminkkel és a frizurával, hogy a lehető legtöbb férfi elvárásainak megfeleljen, habár néhányuknak tényleg elég ennyi is. A stílus (amihez aki sminkel, annál ez is hozzátartozik), sokszor az egyéniséget fejezi ki. Akinek tetszik, tetszik, akinek nem, nem.
2014. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A média miatt.
2014. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Mert nekünk viszont bejön. És a férfiak közül azzal akarunk összeállni, akiknek úgy jövünk be, ahogy magunknak bejövünk. Nem mászkálnék 0 sminkkel csak mert azt mondja egy srác, hogy neki a természetesség tetszik.
2014. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mindig ezzel jönnek, hogy maguknak akarnak megfelelni a nők, azért sminkelnek. De azt nem veszik számításba, hogy azért akarnak megfelelni saját maguknak, hogy ezáltal másoknak megfeleljenek.
2014. nov. 16. 19:59
 9/16 anonim ***** válasza:

Hiába szajkózod ugyanazt, akkor sincs igazad, legalábbis részben nincs. Nem mindenki azért képvisel valamilyen stílust a külsejét illetően, mert valakinek meg akar felelni. Akár hiszed, akár nem.

Én sminkelem magam, bár nem erősen, festem a hajam és nőies stílusban öltözöm. Ez vagyok én, ezt közvetítem a világ felé.

Ennyi az egész. Olyan szinten nem érdekel, hogy ez kinek nem tetszik, hogy te talán el sem tudod képzelni. :) Sőt, azt tapasztalatom, hogy akinek a stílusom nem tetszik, annak amúgy sem tetszem jellemre és ő sem nekem. Nem hiába mondják: stílus az ember.

Tehát ha valamikor is úgy döntöttem volna, hogy azért változtatok ezen, hogy (ahogy fogalmazol) a férfiak elég nagy hányadának tetsszem, akkor már nem magamat adtam volna.

Így is találtam olyan embert, akinek így, ahogy vagyok, szőröstől-bőröstől megfelelek és ő is nekem, megalkuvás nélkül.

Remélem sikerült elmagyaráznom. :)

2014. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kérlek, csak egy nagyon egyszerű kérdésre válaszolj nekem...


Tegyük fel, hogy a földön minden ember vak, kivéve téged. Tehát senki sem láthatja hogy öltözöl, hogy sminkelsz, nem látják milyen stílusod van...stb Na most az lenne a kérdésem, hogy ebben az esetben is órákat töltenél azzal, hogy a "saját stílusodnak" megfelelően sminkelj, fesd a hajad, és vásárolj ruhákat? Ebben az esetben is időt pocsékolnál el az életedből, csak hogy jól nézhess ki? Ha senki sem láthatja az eredményét? Mert ha nem, akkor te is csak megfelelési kényszerből csinálod ezeket. Ha viszont igen, akkor otthonra is sminkelnéd magad, még akkor is, ha nem is mész sehova, illetve nem azzal törődnél, hogy kényelmes ruhában legyél, hanem hogy jól nézz ki.


Várom a válaszod!

2014. nov. 16. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!