Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért cseszik el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért cseszik el az arcukat 2 kiló sminkel és undorító műszemölköddel, amikor a férfiak elég nagy hányadának egyáltalán nem jönnek be ezek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 19:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én itthonra is sminkelem magam, ha nem is megyek sehová és normális ruhákban vagyok, nem kinyúlt, régi cuccokban amiket kintre nem vennék fel. :D Mellesleg az is lehet kényelmes, ami szép, sőt általában jobb érzés olyan ruhát hordani, ami szép is, a melegítő pl. állítólag kényelmes de én nem érzem annak. Nem szeretem trógernek érezni magamat, akkor sem ha senki nem lát a madaraimon kívül. (Hű, várjunk, lehet annyira betegesen megfelelési kényszeres vagyok, hogy még a madaraim előtt se merek sminktelenül mutatkozni! :D )
2014. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát ez szerintem is beteges, hogy valaki annyira nem képes elfogadni magát a hibáival együtt, hogy még otthonra is sminket visz fel az arára.
2014. nov. 16. 21:10
 13/16 A kérdező kommentje:
arcára*
2014. nov. 16. 21:10
 14/16 anonim ***** válasza:

10-es, igen, abban az esetben is szánnék erre némi időt, bár akkor tényleg kevesebb értelme lenne, hogy az öltözködés terén is kifejezzem magam (még egyszer mondom, hogy kifejezzem magam, mert ezt eddig nem sikerült megértetnem veled, nyilván nem is fogom, mindegy).

Én szeretek sminkelni, öltözködni, az a napi maximum tíz perc, amit a sminkelésre szánok, nem vesz el sok időt az életemből amúgy sem. Persze a házimunkához én sem öltözök ki, meg nem festem ki a szemem, csak hogy szétfolyjon, de ha senki nem látna, akkor is biztos vagyok benne, hogy előfordulna, hogy csinosabb ruhát vennék fel, frizurát, sminket csinálnék, csak a magam kedvére.

2014. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azt nem érted meg kérdező, hogy ha az öltözködéseddel, a stílusoddal, de még a viselkedéseddel is stb. is mutatod a világ felé, ki vagy, az nem feltétlenül tetszeni vágyás, hanem csak annyi: ez vagyok én. Önmagunk számára pedig az, ahogy jól érezzük magunkat, ahogy látni szeretjük magunkat.
2014. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez kb. olyan, mint ha mit tudom én, hupililára meszelem a szobám, mert nekem a hupilila tetszik, akkor nem fog érdekelni, hogy százból 90 ember azt fogja mondani, hogy neki nem tetszik, miért nem hagytam fehéren?

Meg akkor is hupililára fogom festeni, hogy rajtam kívül a kutya sem fogja látni soha.

Biztos vannak olyanok, akiknek hiába tetszik a hupilila, ha a többség azt mondja nekik, hogy hagyják fehéren, akkor fehéren hagyják, hogy minél több embernek megfeleljenek.

Nem vagyunk egyformák.

2014. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!