Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem őt és nem tudom, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt és nem tudom, mi történt. Hogyan szerezhetem vissza? Segíts

Figyelt kérdés
Van egy srác, egy gimibe járunk, elkezdett nekem udvarolni, aranyos volt, párszor randiztunk, beszélgettünk, ismerkedtünk. Egy csók elcsattant, de tényleg csak ismerkedtünk és nagyon megkedveltem, sok bennünk a közös, nagyon értelmes, okos és egyszerűen tökéletes. Ő is nagyon sokat bókolt és udvarolt nekem, azt mondta komolyan gondolja, a családjának beszélt rólam, a barátainak. Minden annyira szépen ment, és kezdtem elhinni, hogy létezik a boldogság. Egészen péntekig. Volt a suliban egy rendezvény, ahol szerepeltem, mindenki ott volt. Ez után még írt is, aztán kiment bulizni és az óta nagyon furcsa. Ír ugyan, de tudom hogy baj van és nem akarja elmondani. Kifejezettem arogáns velem. A barátja pedig azt mondta a barátnőmnek, hogy: hallottam h a barátnőd (mármint én) nem egy túl közkedvelt csaj, rengetegen utálják. Ez mondjuk szerintem nem igaz. Mit csináljak? Ír, de az "időjárás" a témánk. Hogy kezeljem a szitut? Beleőrülök.

2014. nov. 17. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ciki lenne veled járnia. Ennyi a történet.
2014. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ciki? Basszus, engem mindenki szeret. Nyilván nem tudok mindenkinek megfelelni, de nem vagyok sem csúnya, se kövér, és viszonylag sokmindenkinek tetszem, ahogy neki is. Csak nem tudom mi történt. Ha cikinek talál, akkor eddig miért mondott olyanokat, hogy csodálotos vagyok, vagy gyönyörű, vagy hogy mi ketten együtt tökéletesek vagyunk. Most mi változott meg? 1 nap alatt.
2014. nov. 17. 09:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Megtudta, hogy sokan utálnak és nem akarja, hogy őt is utálják, nem akar népszerűtlenné válni.
2014. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

rajott hogy megsem tud belathato idon belul megfektetni, igy aztan nem invesztal beled tobb energiat. Meg az is lehet hogy ujabb kiszemelt van a lathataron.


Majd ha nagy leszel te is megtanulod, hogy nem kell mindent elhinni a ferfiaknak. (ahogy a noknek sem :)


38F

2014. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mr. Truth ***** válasza:
Annyi történt, hogy talált egy számára szebb példányt mint te... A gimiben megy a népszerűsgi verseny és ha egy valaki azt mondja hogy ciki veled járni akkor vége... Ez van fogadd el, hogy ilyen érzés, mikor számodra érthetetlen okok miatt kidobnak... Ugye milyen tré? :)
2014. nov. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok népszerűtlen, sőt tény hogy neki sok barátja van, de szerintem én még népszerűbb vagyok mint ő és tényleg sok barátom van nekem is. Soha nem gondoltam volna hogy ezt mondják. De ezekszeribt szerintem valaki nagyon bekavart. Valaki nagyon nem szívlel. És hát igen, naiv kislány vagyok és hülye :) megyek bőgni.
2014. nov. 17. 10:48
 7/12 A kérdező kommentje:
Új csaj 1 nap alatt? Csütörtökön még együtt voltunk. Pénteken bekattant. Ez eddig eszembe sem jutott. Nem tudnám elviselni most. Belehalnék. Ez valami szörnyű fájdalom.
2014. nov. 17. 10:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy rossz híred van. Az, hogy sokan ismernek és hogy népszerű vagy-e nem teljesen ugyanaz, bár van átfedés.
2014. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Rájött, hogy valami mégsem oké.

Sajnos ez van. Én is jártam így, és igen, egy nap, egy hétvége és kukába kerül a több heti munka. :)

2014. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De szerintetek beszéljek vele? Hívjam ki, hogy megbeszéljük és hogy elmondjam neki, hogy én nem várok el semmit tőle, csak mondja el, hogy valójában mi történt. Ember vagyok, vannak hibáim, és azokat elismerem. Ha alaptalanul beszélnek rólam valamit, akkor van jogom megcáfolni. Vagy csak tisztázni az egész szituációt. Mert így nem látom a pontot a mondat végén. Szóval. Ér itt még egy beszélgetés?
2014. nov. 17. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!