Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg fura hogy szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fura hogy szeretem nézni hogy a barátom dotázik?

Figyelt kérdés

Szerintem tök szórakoztató nézni, ha nála vagyok beülök mellé nézni, ha külön vagyunk akkor nézem online, egyrészt fun, másrészt valamit tanulok belőle (én is játszok csak kezdő vagyok)

Barátnőim meg szüleim meg mindenki azt mondja hogy ez fura és nem vagyok normális... Ez tényleg ennyire szokatlan? o.O


2014. okt. 31. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled, próbáld leszarni mások véleményét és rálépsz a felnőtté válás rögös útjára.
2014. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogy mit csinál?
2014. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Játszik :D
2014. okt. 31. 20:46
 4/13 anonim ***** válasza:
én is imádom nézni ahogy a barátom játszik akármivel :3 szerintem nem fura:) 16/L
2014. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, remélem egyetértesz velem, hogy undying a legszórakoztatóbb hős a játékban
2014. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, én eddig Bloodseekerrel szórakoztam a legjobban, de még nem ismerek rendesen minden hőst, még kis noob vagyok csak :D
2014. okt. 31. 21:40
 7/13 anonim ***** válasza:
az új patch óta elég nehéz bloodseekerrel carryzni, szerintem supportként jobban funkcionál.
2014. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Supportnak nehezen tudnám elképzelni. :D

Tegnap elkezdtem játszani, a csapatból hárman egy perc alatt leaveltek. Mondom nem baj, trollkodjunk. A végén ketten lehoztuk a meccset, én bloodseekerrel, a másik gyerek death prophettel, 5 ellen :DDD nekem pont az tetszik ebben a karakterben hogy tök jó szépen levadászni mindenkit :3

Furcsa lehet supportnak. :D

2014. nov. 1. 02:17
 9/13 anonim ***** válasza:
magasabb szinten látni fogod, hogy csak nagyon ritkán alkalmazható normálisan
2014. nov. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nyilván, de a kezdők nem igazán tudnak mit kezdeni vele, így egyelőre nagyon jól elvagyok vele :D
2014. nov. 1. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!