Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oleffin kérdése:

Mit jelent, ha egy férfi tologatja a találkák időpontját, és nem foglalkozik egy-két hétig a barátnőjével? Mi van, akkor, ha még össze sem jöttek, de tervben volt, és ugyanígy húzza?

Figyelt kérdés
Ez csak azt jelentheti ,hogy nem kell már neki?

2014. nov. 17. 15:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem házas, de barátnője lehet
2014. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát én nem értek a pasikhoz, mivel én csajozni szoktam, de nekem úgy tűnik, tartalékos vagy a csávónak, vagy amolyan "nem is tudom, be jön-e" kategória. Te meg gondolom szeretnél már egy pasit, ez az illető érdekel is, és most esz az ideg miatta. Egyébként én is szoktam hezitálni, tartalékolni nem, mert azt elítélem. Hezitálni meg azért szoktam, mert az utóbbi években mindig olyan nőkkel hozott össze a sors, hogy tetszett is meg nem is, és nem tudtam eldönteni merre bukjon a mérleg.


32F

2014. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!