Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lányt szinte egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányt szinte egy férfi sem választ, akkor az valószínűleg selejt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagy rossz helyen próbálkozik...
2014. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Valami gáz van az biztos vele.Főleg ha mindig ő kezdeményez.
2014. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Vagy csak ül mint egy tök,ra se nez a pasikra de azt varja hogy kezdemenyezzenek.
2014. nov. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

A no probalkozik es ugy nem valasszak?akkor valami lehet nem oke vele.

Ha viszont csak egyszeruen nem talalja meg senki,lehet hogy csak visszahuzodo,nem nyilik meg kobnyen,esetleg nem jar tarsasagba,szorakozni...

2014. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valakit nem választanak nem selejt. Lehet, hogy más mint az átlag. (jó értelemben)
2014. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül..
2014. nov. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vagy a lány nem választott férfit? Belegondoltál? Nem mindenki adja magát könnyen.
2014. nov. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha például az a fajta, aki kicsi, kövér, férfi frizurája van, és minél inkább próbál férfiként kinézni, akkor az lehet az oka. Selejtnek attól még nem selejt, csak igyekszik minél jobban csökkenteni az esélyeit...
2014. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Selejt vagyok :'D
2014. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem selejtes, én akiknél próbálkoztam mind elküldött, visszanézve egyik rondább mint a másik...közben akik próbálkoztak mind elküldtem nem bántam meg. Persze mindig akad pasi akivel lehetnék ha nyitott vagyok de nem kell bárki, sztem amugy nem normális ha egy férfi elutasít egy csinos, dekoratív fiatal nőt aki egyedülálló. Aztán meg nincs ronda nő csak buta, manapság az öltözködés, smink, kiegészítők, frizura de még a plasztika sem akadály ha vészesen súlyos a helyzet.

21L

2014. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!