Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki találta ki azt a zöldséget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki találta ki azt a zöldséget, hogy amelyik férfi 25-30 és fölötte nincs komoly kapcsolatban/házasságban, az selejtes?

Figyelt kérdés
Rendre olvasom itt egy rakás nő és lány véleményét, hogy mekkora bajban vannak, mert nem találnak egyetlen normális férfit sem. Ez szerintem enyhén szólva is borzasztóan sértő és megalázó dolog. Egyáltalán hány férfit ismernek ők? Mert nem hinném , hogy túl sokat, plusz a valódi értéket sokszor észre sem veszik.

2012. jún. 9. 13:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%
Ezen az oldalon ne várj sok jót. Rengeteg a feminista nő személy.
2012. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki találta ki de nagy hülyeség.. :D
2012. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van első. Magamat és pár férfiismerősömet is beleértve legalább 4 olyan emberről tudok, aki ennyi idős és semmi baj nincs velünk.
2012. jún. 9. 13:40
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
csatlakozom a kérdezőhöz! szinte minden második kérdés, és a hozzátartozó válaszok nagy többsége, nemtől függetlenül a külsőségekre korlátozódnak! volt már vékony, volt már vastag párom is, de egyiket se a külseje miatt választottam!!! az, akinek ez a legfontosabb egy emberből, az ne is számítson rá, h éppelméjű férfit v nőt talál magának
2012. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
szerintem akik a randizással, párkapcsolattal kapcsolatos íratlan szabályokat is kitalálták, ami mind marhaság
2012. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

13.40

Igen, de mégis olyan magabiztossággal hangoztatják itt, mintha kőbe lenne vésve.

2012. jún. 9. 13:42
 7/23 anonim ***** válasza:
Ki mondta, h. selejtes? 28 leszek, és csak azért nem akarok barátnőt, hogy legyen... Nagyon nagyon kevés a szép, aranyos, kedves és normális nő, ha meg akad, az vagy foglalt már, vagy el van szállva magától (tehát nem normális). Én nem tartom magam selejtesnek, csak mert nincs barátnőm most.
2012. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
nem tudom mit mondjak erre mivel nem latok erre a kijelentesre bizonyitekokat.
2012. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
48%

Én úgy vagyok vele, hogy előbb megismerem, aztán alkotok véleményt. Ha egy 30-as pasinak nincs komoly kapcsolata, nem gondolkodik családalapításon, annak több oka van:

a) Nem akar se feleséget, se gyereket, inkább alkalmi kapcsolatokat, ahol nincsenek kötöttségek, örök agglegény típus.

b)Túl sokat dolgozik, nincs ideje vagy kedve ismerkedni.

c)Eddig karriert épített, szórakozott, de most már néha elgondolkodik azon, hogy mi lenne, ha megállapodna.

d)Túl önállótlan, a szüleivel lakik, nem tud ismerkedni, nincs sikere a nőknél.


A c-típusú pasikkal szívesen ismerkedem, a többivel nem. De épp ezek miatt szeretem megismerni a helyzetüket és ha rájövök, nem is akar komoly kapcsolatot, akkor továbbállok, nem ítélem el őket, mert mindenki maga dönti el, hogy milyen életformával boldogabb.

2012. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
13.40 vagyok :) sose azt nézd, h mit mondanak, hanem azt, h ki mondja! aki ilyen hülyeségeket hangoztat, ráadásul magabiztosan, annak el lehet képzelni, h mi van a fejében, és a lelkében!
2012. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!