Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom mondta tegnap, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mondta tegnap, hogy délelött próbál korán feljönni hozzám, ma 11 kor írtam neki sms t, nem válaszolt,11:45 kor hívtam, azt mondta még haverjánál van, most fél három van és még mindig nincs nálam és nem üzen, mi húzódhat el ennyire?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokáig aludt, és hogy am unkatársához, haverjához ment, mert monitort és számítógép alkatrészt cserélnek, de tegyük fel netán még elmentek egyet sörözni, vagy hazament és megborotválkozott, kajált, kutyát sétáltat, vagy elment boltba valamiért az sem telik 3 órába szerintem

még annyit sem ír hogy bocs késni fogok

kiváncsi vagyok mit mond majd mér jötti lyen későn, igaz hogy nekem is akar hozni gépbe cuccokat, meg újra akarja telepíteni az oprendszeremet a gépemen

de csak nem tart ilyen sokáig összepakolászni cuccokat


2010. nov. 18. 14:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
és ha elment egyet sörözni akkor mi van?jó persze én sem örülnék ha ilyen sokat késne a barátom,de ez azért nem a világ vége.ne ellenőrizgesd mint vmi 40es feleség
2010. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg mernéd mutatni neki ezt a kérdést, amikor megérkezik? Vagy szerinted ez most túl féltékenykedő volt?


Akkor meg minek kérdezel ilyeneket? Majd jön, ha végzett. Ölebet akarsz, vagy társat?

2010. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódjatok már ennyire ilyeneken.
2010. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

nem kérdezgetném, hogy mit csinált, tudom kivel meg hol volt, csak nem tudom mért húzódott el


amúgymeg nem szoktam ellenőrizgetni se, meg hivogatni se, most hívtam 11 után hogy ha jön majd csörögjön rám


azóta hívott, fél 5 kor jön, most ért haza, windowst telepít még, aztán csörget ha buszon van, mondta hogy vett nekem meglepit :)

2010. nov. 18. 15:04
 5/19 A kérdező kommentje:

az gáz hogy mondta fél 5 körül itt lesz, de most hívott h kb 6 ra tud jönni legkésőbb

mert az adatai elvesztek gépen, az összes film, zene, meg a tárolt jelszavai is

2010. nov. 18. 16:45
 6/19 A kérdező kommentje:
akkor minden oldalon lévő jelszava eltűnt? Még a messenger is? hacsak azt nem tudja fejből....
2010. nov. 18. 16:45
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
A jelszó nem tűnik el, max elfelejti a windows. Ő attól még gondolom tudja őket...
2010. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ezaz, hogy elfelejtette a windows, és az a baj hogy ő is
2010. nov. 18. 16:57
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
sztem csajjal van
2010. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
Hagyd a pi---ba, majd előkerül.
2010. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!