Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem? Ha igen hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem? Ha igen hogyan orvosolható?

Figyelt kérdés
A Violettában Maxi olyan cuki, hogy valahányszor látom, valami furcsa, de jó dolgot érzek. Legszívesebben őt bámulnám egész nap. Jó hangja is van, és tényleg aranyos szerintem.

2014. nov. 5. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
ez valami bennfentes kérdés? csak én nem vágom miről van szó? :D
2014. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kapd be azt a Maxi Kinget.
2014. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Öhmm.. Te hány éves vagy ?xdd

Egyébként az nem is az ő hangja, hanem szinkron... Ezzel lehet hogy újat mondtam , de így van .

És igazából nyugodtan bámulhatod egész nap, egy képen , mert nem hiszem, hogy egy spanyol vagy milyen színésszel összehoz az élet ...

2014. nov. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem igazán orvosolható, de nincs ezzel semmi baj. Majd ha egyszer tényleg szerelmes leszel valakibe aki nem a föld túloldalán él akkor ez elmúlik. Én is voltam így :)
2014. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

3.válaszoló, te nagyon hülye vagy. Nyilván az énekhangjára gondolt. És spanyol??? Na ezen jót röhögtem XD


Ja, és nyugi, majd elmúlik.

2014. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

#5 en kerek elnezest.

Igazad van , tudhatnam , hogy a kerdezo mire gondol XDDDD

2014. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem orvosolható.gyógyíthatatlan,így fogsz maradni..istenem
2014. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!