Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Napi bölcsesség: a szépség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi bölcsesség: a szépség relativitása illetve szubjektivitása. (? )

Figyelt kérdés

-Ha a szépség relatív, az azt jelenti, hogy Gizike Mariskához képest szép, de Megan Foxhoz képest már nem.


-Ha a szépség szubjektív, az ellenben azt jelenti, hogy az ember szépségének mint esztétikai kvalitásának megítélése egyénenként eltér, azaz mindenki mást tart szépnek.


Kéretik megfelelően használni a fogalmakat.


2014. nov. 19. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért van egy szint, amitől lefelé már senki nem mond szépnek egy adott illetőt, inkább egy bizonyos intervallumban mondanám azt, hogy az egyes emberek szubjektívan ítélik meg, ki szép és ki nem.
2014. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja, és megan fox ronda
2014. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én nem állítottam, hogy a szépség szubjektív lenne, csupán segítek a fogalmi zavarban szenvedő gyakoriskon. :D


És nem.

2014. nov. 19. 00:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenki szubjektíven látja a szépséget.


De akit mindenki csúnyának tart na az relatívan is ronda. Mindegy kihez viszonyítjuk.


Viszonyítgatni meg felesleges, mert mindig van aki jobb vagy akit jobban megszeretsz ezért az élen van.


Én nem tudom, hogy megy ez. Engem sokan tartanak randána akkor én relatíve az avgyok? De van egy srác az még rondább akkor én szép vagyok hozzá képest? Attól még ronda maradok.


De van a mondás: vakok közt félszemű is király. Szóval minden vizonyítás kérdése.

2014. nov. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szépség szubjektíven relatív.
2014. nov. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az viszont egyben relatív és szubjektív, hogy a kulám, amit előbb szültem, a fejednél is szebb.
2014. nov. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Riban7 színésznők után nyáladzani.
2014. nov. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!