Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna olyan seb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna olyan seb, heg a párotokon ami soha nem múlik majd el?

Figyelt kérdés
Akár külső sérülés, vagy akár belső maradandó lelki sérülés. Minden válasz érdekelne. mind külsőre és belsőre.
2014. nov. 19. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem...:) Igaz, hogy el nem múlik, de begyógyul, és akkor már nem is olyan zavaró..:) Nekem pont a fenekemen van egy heg, még pici koromból, egy belesetből maradt vissza, de eddig egyetlen pasim sem volt akit zavart volna...:)
2014. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Külsön nem, a belső sérülés meg a mértékétől függ. Azért nem szeretnék egy lelkileg halott emberrel élni.
2014. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lelkileg halott mit takar nálad ?
2014. nov. 19. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:

külsőre van ilyen rajta és engem egyáltalán nem zavar, inkább őt...

rajtam is van, mondjuk az nem nagyon látszik és nem feltűnő helyen...


lelkileg...hát én pozitív vagyok, mindennek a jó oldalát nézem, nincsenek problémáim...megoldok mindent...ő meg sokszor negatív, aggódik a dolgokon, problémákat gyárt magának...kezdem megszokni, de nem akarom átvenni tőle...attól ugyanúgy szeretem, megtudom vele beszélni a problémákat...

2014. nov. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!