Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagy a feneken meg kover a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagy a feneken meg kover a combom akkor igy pláne nem fogok tetszeni a fiúknak? (főleg hájas, de már probálok rajta változtatni) 14/l

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:

tegnap vagy tegnap előtt belinkelt valaki egy képet, egy elég nagy fenekű, kis mellű lányról, hogy ő ilyet keres...szóval vannak akiknek az extrém méretek jönnek be...szerintem nincs baj a körte alakkal...de 14 évesen még van időd változtatni, nem kell egyből pasiznod...magad miatt változz ha akarsz!!!


21F

2014. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát igen. A következő 10 éved célközönségénél, ez hátrányt jelent. Az élelmiszerek gondos megválasztása, és a sport segíteni fog.
2014. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem!
2014. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nagy fenékkel még duci is lehetsz egy kicsit úgyis tapadni fognak rád a fiúk, a nagyhasú kis seggű lányokat nem csípjük (Y)


( legalábbis én )


26/F

2014. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

lány vagyok és szerintem azért változtass magadon mert te szeretnél!:) én egy fiuert sem edzenek..:D viszont most két éve magam miatt járok konditerembe! :) borzasztó kövér voltam..nekem nem tetszett elkezdtem járni először az alakom miatt aztán már azért mert élveztem :)) lehet ezt most nehéz felfogni ugyan hogy elvezheti valaki ezt? régen én sem értettem :) és hiába fogytam le és csinosabb lettem sőt mondhatni jó az alakom még sincs még barátom:D szóval csajok magatok miatt kell csak változtatni! :)

15/L

2014. nov. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az ilyen testalkatért halok.. :) képet nem csatolsz vagy küldesz? :) 17/F
2014. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Magam miatt is szeretnel leadni,
2014. nov. 19. 15:39
 8/9 advanced válasza:

na én is pont ilyen vagyok. :/ sajna vagy nem sajna. voltam már 45 kilo. voltan 60. mindegy volt a bagy popsi és combi maradt. .. genetika és adottság. emellett még alacsony is vagyok. 150 cm. engem is kb 14 évesen kezdett el zavarni ez. de ugy ahogy megbarátkoztam vele . :) és volt már páron os tehát ez nem zárja ki hogy lehessen valakid :)


21/L

2014. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 advanced válasza:
*nagy
2014. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!