Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség az akaratos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség az akaratos és a szenvedélyes nő között?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szenvedélyesen lehet szeretni, az akaratos viszont birtokol :)
2014. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a szenvedélyesség hétköznapi tettekben hogyan nyilvánulhat meg?:)
2014. nov. 19. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az akaratos az h "én akarom (magamnak)"

a szenvedélyes pedig "én akarlak" (vagy én akarok örömet szerezni neked)

Én szenvedélyes vagyok, és ez saját vélemény :)

2014. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is, ezek nem szinonímák, úgyh vmit rosszul értelmezel.

A "szenvedélyes" pozitív jelző, legtöbbször a szexualitással kapcsolatban használják, de mondhatjuk, hogy vki szenvedélyes a munkájával, az élettel szemben. Ez azt jelenti, hogy szívét-lelkét beleadja abba a bizonyos dologba és belehalna, ha nem csinálhatná. Inkább a hedonizmussal szinoníma.


Az "akaratos" szó negatív csengésű, pozitív oldala csupán az lehet, hogy célratörő. Az ilyen emberek általában ráerőltetik az akaratukat másokra és egyáltalán nem tolerálnak semmit. Azt szeretnék, hogy minden úgy legyen, ahogy ők akarják.

2014. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!