Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert hulyiti a noket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hulyiti a noket egy olyan pasi, aki az emberekkel nagyon rendes, kedves? Nem lehet megvaltozatatni?

Figyelt kérdés

Most tudom, hogy mindenki azzal jon, hogy azt hiszem, hogy en meg tudom valtoztatni. Egyszeruen erdekel.

Annyit tudok rola, hogy egyetemi evei alatt volt egy komoly baratnoje, akit szeretett, de a csaj megcsalta ot. Akkor megfogadta, hogy o is igy fog viselkedni a nokkel.

Most ott tart, hogy 34 eves, es par alkalomra hasznalja a noket. Jol nez ki, tehat ritka az olyan eset, hogy o fusson a nok utan, ha megis, akkor a csajok kapnak az alkalmon mar elso izben.

Mint ember nagyon kedves mindenkivel, baratsagos, hulyeskedik, ha megkerik valamire, soha nem mondja, hogy nem, egy rossz szava nincs az emberekhez, megis ilyen.

Ha talalna egy olyan lanyt, aki megbecsulne ot, hasonloan kedves, aranyos, baratsagos, mint o, es raadasul nagyon hasonlo az izlesuk, gondolkodasuk, akkor se lenne kepes megallapodni?


2014. nov. 19. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem siman
2014. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1) Ez a "megcsaltak es bosszút fogadott" sztorit te nem erzed szanalmas?

2) Megallapodni nem fog.

2014. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerek hasonló féfit,de ő már annyit csalódott szerintem,hogy teljesen kiéghetett,mert olyan,mint aki képtelen szerelmes lenni.Van rá esély,hogy a fenti pasit megfogja valaki,csak ha ennyi ideig nem sikerült,akkor elég kevés.Meg nincs rá garancia túlzottan,hogy éppen neked sikerül majd.
2014. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!