Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ki volt már úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ki volt már úgy hogy egy srác több alkalommal szexelni akart veletek? (közbe másssal is) valaki jutott szexnél tovább is?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 20:34
 1/2 anonim válasza:
Szia! Hasonló cipőben jártam én is egy sráccal, ráadásul a legjobb barátnőm bátyja. Barátnőm elhivott magukhoz, ott ismerkedtem meg vele. Megláttam, már ott tudtam, hogy valami itt nincs rendben. Utólag bánom már, de életemben először (és utoljára) spontán összegabalyodtunk, három órán keresztül kinlódtam, hogy de nem nem nem lehet. Aztán megtörtént, aminek meg kellett. :) Utána három hétig se kép, se hang. Majd a "véletlenül" nála hagyott fülbevalóm miatt hivott, hogy szeretné visszaadni. Találkoztunk, beszélgettünk órákon át a kocsiban. A fülbevalóm elfelejtette hozni, de azért megállt a házam előtt, ha már megigérte, hogy jön. Kicsit szerintem ott többet gondoltam a dologból, mint kellett volna. Majd ismét barátnőmhöz mentem, ő persze ismét otthon volt, a végét pedig kitalálhatod, megint megtörtént. Majd mondta, hogy nem szeretne átverni, ő kerek perec megmondja, hogy csak a szeretője szeretné ha lennék. Mindenki óva intett tőle, mert tipikusan olyan férfi volt, aki hajtotta a nőket, ráadásul rendőr, szóval gondolhatod. Még a saját húga (a barátnőm) is azt mondta, hogy felejtsem el, mert ugyan volt egy 3 éves kapcsolata, de reménytelen. De nekem aztán beszélhettek... :) Egyik nap felhivott, hogy tényleg visszaadná a fülbevalóm, eljön a ház elé újra. Most már tényleg hozta. Beszélgettünk, majd mikor elköszöntem tőle, adtam az arcára egy puszit, és visszacsempésztem a zsebébe a fülbevalót. Kiszálltam a kocsiból, megkerültem, majd lehúzattam vele a kocsiablakot és mondtam neki, hogy: "Akkor a fülbevalóm pedig majd hozod, ha látni szeretnél." :) Hatalmas meglepődés és mosolyok közepette elindultam befelé. Tudtam, hogy ez jó húzás volt, 5 perc múlva máris jött az sms: holnap hozom. :) Szeptembertől november végéig szeretők voltunk. Elkezdtem feladni, és rajta is láttam, hogy valami nincs rendben. (az közbe beletartozik, hogy a volt barátnője egy elmebeteg és folyamatosan zaklatta, meg öngyilkossággal fenyegette, amit rendőr lévén muszáj volt mindig intéznie). Teltek a napok, a telefonom nem csörgött és szépen lassan beláttam, hogy ennek semmi értelme, vége az egésznek. Hivott párszor november 17-én, de nem vettem fel, véget vetettem a dolognak, elvégre kapcsolatot kerestem, nem kalandot. Majd rá három napra elmentem barátnőmhöz, aki biztositott róla, hogy a bátyja nincs otthon. Természetesen elhittem, de nem volt igaz. Felkapott, bevitt a szobájába, azt mondta ezt igy nem birja tovább, szeret és kellek neki. És hogy azóta mi a helyzet a hatalmas szoknyapecérrel? :) 1 éve együtt élünk, tökéletes, harmonikus kapcsolatban. A világon a legszerethetőbb ember lett belőle, aki mindent megtesz értem és a boldogságomért. Heti szinten meglep valamivel, ma este moziba megyünk. Szeret, szeretem, gyermeket tervezünk és semmiért nem adnám oda! :) Élő példa: igenis lehet happy end és igenis van normális férfi! Bocsi a hosszú szövegért, de remélem kicsit tudtam segiteni. :) Ne ess kétségbe és csak nyugi, semmi más nem kell csak praktika. Lássa rajtad, hogy különleges vagy, nevess sokat, soha ne legyél negativ és ne panaszkodj. Nálunk a fülbevaló azóta is ki van akasztva, neked is ajánlom az ötletet. :)
2014. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szép köszi:)
2014. nov. 22. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!