Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akivel járok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel járok és van egy másik akit szeretek és előtte vele jártam. Most neki is van barátnője de ha a lány nincs a közelben akkor minden adandó alkalommal letapiz megcsókol meg egyéb, ha iszik ha nem. Ma a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Mit tegyek ha rákérdezek hogy mért van ez azt mondja hogy nem tudom,vagy hogy mert jó érzés. Ha azt kérdezem hogy érez-e még irántam valamit azt feleli nem tudom. Most akkor mit csináljak. Vajon érez még irántam többet mint barátság?

Mit tegyek hogy szerezzem vissza vagy felejtsem el?

(Gúnyos beszólogatós válaszolók kíméljenek)


2011. jún. 15. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?


Előszöris szakíts azzal a fiúval. Ha esélyét sem látod annak, hogy szeretni fogod, akkor ne játssz az érzéseivel, mert udnorító dolog!


Szerintem a fiú, akit szeretsz (vagy valamit érzel iránta...) nem szerelmes a barátnőjébe.

Jól hallottad, neki jó érzés ezt csinálni veled.

Kis faszsipka még a srác és mindenkit le akar tapizni/meg akar dugni/stb.

Ne akard visszaszerezni, mert ugyanazt, amit most csinál a barátnőjével, azt veled is meg fogja csinálni.

2011. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam is volt már hasonló,csak én nem voltam szerelmes a múltbélibe,hanem szerelmes lettem szakítás után másba..majd belőle kiszerettem,és közbe rájöttem h az ex bekerült valahogy a fejembe :D szakítottam,az exxel meg nem tudni mi lesz,de hasonló helyzet...

Én azt mondom,h a jelenlegi pároddal szakíts,mert az biztos nem szerelem. A taperolóssal meg el lehet szórakozni,de csak ha szakít a barátnőjével....

2011. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gratulálunk! Ön egy ribanc!
2011. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a tanácsokat saját tapasztalatok megosztását.

Viszont azt hiszem hogy írtam a végén egy mondatot amit egyesek nem vettek figyelembe!!!

2011. jún. 23. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
de jól megy kíváncsi lennék még meg van-e a híres választott vagy azóta volt már 12?
2012. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!