Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hordhat valaki karikagyűrűt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hordhat valaki karikagyűrűt a bal kezén (gyűrűsujj) más okból is, mint eljegyzés?

Figyelt kérdés
Az illető párkapcsolatban van de egy hónapja sincs, hogy a Balatonon megismerték egymást, viszont a pasi az exem így semmi közöm és csak a facebook-on láttam a képet.
2012. aug. 9. 21:20
 1/6 Mókusgyilkos ***** válasza:
tudtommal nem büntetendő. szóval hordani hordhat.
2012. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy eljegyezték-e egymást vagy valami más okból hord gyűrűt. A képen a lánynak nem látom a kezén csak az exemnek. Mert mi más okból hordana valaki? Egy hónap után eljegyzi valaki az illetőt, fura egy kicsit.
2012. aug. 9. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

1. Te féltékeny vagy.

2. Öcsém jár egy csajjal egy ideje. Gondolt egyet és vett magának egy gyűrűt, mert megtetszett neki. A gyűrűsujján hordja, mert arra ment rá.

3. Elkezdtem számolni, és 3 férfi ismerősöm is van még rajta kívül, aki hord gyűrűt gyűrűsujjon, csak úgy.

4. Ha el is jegyezte volna, az ő dolguk, sz.rd le,és pasizz, az kevésbé gáz, mint facebookon nézni a képeit és habzó nyállal tanakodni rajta, hogy vajon eljegyezte?

21L

2012. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van és tudom, hogy féltékeny vagyok a szakításkor megfogadtam soha de soha nem nézem meg adatlapját de egy rossz nap és egy menzesz elég ahhoz, hogy elcsábuljak. Meg is bántam pedig tudtam, hogy felejteni csak így lehet ha nem foglalkozok soha vele.
2012. aug. 9. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, sose voltam eljegyezve de van gyűrű a gyűrűsujjamon... mert miért ne lehetne? Semmit nem jelent.
2012. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de hordok gyűrűt azon az ujjamon, a volt barátomtól kaptam karácsonyra, én választottam. De számomra ez nem jelent semmit, nemsokára megszületik a kisfiam egy másik férfitől és ha majd eljegyez nyilván azt fogom hordani. Amúgy ha az exeden van gyűrű a barátnőjén meg nincs akkor nem hiszem hogy eljegyzés van a dologban.
2012. aug. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!