Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az ízlésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az ízlésem és a lehetőségeim nem metszik egymást?

Figyelt kérdés
Sajnos csak "túl jó" csajok tetszenek. Olyanok, akik mellé én nem vagyok elég jó pasi. Nem tehetek róla, ők jönnek be.
2014. nov. 19. 22:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
hát ez szívás de megértem a helyzeted mert én is ilyen vagyok ez van
2014. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
ez rossz igen
2014. nov. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Scav ***** válasza:
Hát ez nagyon álmodj királylány kategória így. Szerinted mások is a csúnyábbakat szeretik? Mindenkinek a jó csajok tetszenek (legalábbis a többségnek) de mégis megelégednek a csúnyábbal, mivel rájönnek, hogy úgy sem kaphatnak jobbat. Megszeretik azt, ami van. Vagy teszel azért, hogy jobb legyél. Testedzés és tanulás, amivel pedig idővel ha jól csinálod több pénzed lehet. A kettő együtt nem javít az eleve adott fejszerkezeten, de az izmos test és a drága ruha/parfüm/egzisztencia/stb. a megfelelő stílussal (humor, kedvesség, odafigyelés) sokat javíthat a helyzeten, így közelebb kerülhetsz a kívánt célhoz. Tegyél azért, hogy a jobbnak is bejöjj, vagy ne tegyél semmit és fogadd el azt, ami jut.
2014. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Hát én elég jól öltözködöm és a testem is jó, de nem kaptam valami előnyös arcot a természettől. Sokszor van hogy látom a szemem sarkából hogy egy lány végigmér, aztán mikor odafordulok és látja rendesen az arcom, rögtön elfordul.

Viszont azzal a gondolattal sehogy sem tudok megbarátkozni, hogy csak olyan csajom lehessen, aki nem is tetszik.

2014. nov. 19. 22:58
 5/26 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a milliárd tagot számláló férfiklubban.
2014. nov. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Akkor gyúrj rá a személyiségedre is,olvasgass és hallgass önfejlesztő anyagokat,tanulj meg jól kommunikálni,tudj jól nyalni,masszírozni.

Okoz neki G-pont orgazmust,hogy spricceljen és ordítson,ez egy nagy fegyver srác mert a pasik max 1%-a tudja ezt és csinálja,ruháid legyenek prémium darabok,építsd anyagi helyzetedet is,sajnálom,de ez is kell.

És igen a sportot toljad nagyon durván.


Mert ugye nem gondolod,hogy egy jó csaj felül a BKV-ra?

Ezt nagyon gyorsan felejtsd el,ha nem akarod,hogy szétalázzon,mert nem fog felülni rá és igaza van.

Gondolj bele mit csinál egy fullos nő:

-Edz sokat

-Diétázik az alakjáért

-Szolárium

-Fodrász 10.000-kért

-ruhái a legkomolyabbak

-táska

-cipő


amit itt leírtam ez kb. havi 1 millió minimum ha van egy LV táska az meg 4Kiló.


Tehát olyanná kell válj aki vonzó a nők szemébe akire ránéznek és ,,igen ő az,ő kell,ő a pasi".

Ha pl bemész egy szórakozó helyre akkor az összes csaj figyelme rád szegeződik.

Ezek kellenek mind.

2014. nov. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Utolsó te tényleg komolyan gondolod amit leírtál? Nem csoda ha esetleg semmilyen sikereid nem lennének a nőknél. Meg honnan veszed hogy annyit költ "prémium" ruhákra? Abba nem gondolsz hogy vannak akik turják őket? Kérdező nem baj, ha szép lányt akarsz csak légy türelmes és laza, ne feszengj amiatt, mert nincs barátnőd. Az viszont rég rossz ha csúnyának tartod magad, mert így hogy várod el, hogy egy szép lány jóképűnek tartson? Lehet egy neked tetsző nőnek te jönnél be ha lazább lennél. Nem mindenkinek a páwák és a kigyúrtak jönnek be, mintahogy az itteni lúzerekállítják, ha hiszed ha nem mindenkinek más az ízlése!
2014. nov. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Figyelj utolsó ez nálam tapasztalat,és vannak sikereim a lányoknál pedig,jól érzem magam velük,szeretek velük beszélgetni is,de ha valakinek ,,szép lány" kell,akkor igenis azért külsőleg IS és belsőleg IS tenni kell.


Én nálam volt,hogy meg se szólaltam csak szemeztem a lánnyal és ő jött odahozzám,egyből mondta végre egy olyan pasi aki kigyúrt jó a segge,jó a lába és lehet vele dumálni is,és felizgat egyben.

Nem én mondtam ezt egy lány mondta,mindezt 5 perc után,utána lesmárolt ő,nem is én.


Tehát kell a sportosság,most is az egyik lány akivel vagyok,ő nála pasi ha nem izmos,nincsen vastag izmos lába,és kerek feszes hátsója hozzá se szóljon mert elhajtja,mondanom se kell,hogy ő egy gyönyörű,szexy,nőies,hosszú combú nő,aki tud és imád élni és szexelni,tudja mi kell a pasiknak.


Én erre írtam ezeket,és ezt megerősíti egyik sikeres csajozós haverom,hogy ,,BKV-ra meg se próbáld a jó csajt felültetni,mert ,,ki fog menni előbb a mosdóba", "

Tehát le fog koptatni.

Kell mindemellé önbizalom,sikeres élet,törekvés hajtás,jó kommunikációs képesség,ezeket mind lehet fejleszteni és profivá válni csak kőkemény meló.

2014. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Havi egy milla? :D

Ne röhögtess már, a legjobban kinéző csaj ismerőseim 80%-a panelban lakik, a ruhái meg new yorkerből meg bershkából stb vannak ami azért nem olyan drága, ráadásul soknak a pasija is még egyetemista és semmi vagy minimális jövedelme van. Egy kicsit azért eltúlzod az anyagi részét.

2014. nov. 27. 14:44
 10/26 A kérdező kommentje:
Persze az is lehet hogy mást értünk fullos nő alatt, mert én most nem feltétlen a magukat eltartatni akaró, napi 12 órában a külsejükkel foglalkozó konzumnőkről beszélek, hanem a hétköznapi, normális értékrenddel bíró, csinos külsejű lányokról.
2014. nov. 27. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!