Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavar titeket egy kis toka?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elhizva, csak van egy kis toka. Ez mennyire zavaró? Mennyire ront az összképen?
2014. nov. 19. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokat.
2014. nov. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán

17/l

2014. nov. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem zavar, de a helyedben kivizsgáltatnám a pajzsmirigyemet, mert akár annak a nem megfelelő működése is okozhatja.
2014. nov. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

keresztrejtvényekben szokott kérdés lenni-

elhízás első jele 4 betű-toka.


amúgy nem kell hozzá elhízás,mert normál súllyal is lehet magas a testzsírszázalék ha skinnyfat az illető,vagyis izomtalan de zsíros.

2014. nov. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldesz képet?:) Akár priviben.
2014. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
engem nagyon zavar. a kopaszodás, a toka és a hátszőr az, amit képtelen vagyok tolerálni, annyira taszítanak.
2014. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!