Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire zavar titeket ha a csajotoknak ronda melle van?

Figyelt kérdés
Mindenemmel meg vagyok elégedve, de tényleg. Hosszu vékony lábaim vannak, lapos hasam, fenekem se rossz, puncimmal is megvagyok elégedve, de a mellem hàt az valami borzasztó. Képzeljetek el egy nagyon kis cicit amin egy nagy kidudorodó mellbimbó van, és még kicsit lóg is. Mennyire zavarna titeket ha ijen csajotok lenne? Meg egyik fiúmnak se mertem megmutatni.

#mellbimbó #ronda cici
2014. nov. 16. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

Szia!

Mutatsz róla egy képet és akkor könnyebb megmondani, ám nem minden a mell egy lányon/nőn!

2014. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyik fiúmnak se mertem eddig megmutatni és pont egy ilyen oldalon mutogatnam...
2014. nov. 16. 22:52
 3/11 Mr. Truth ***** válasza:
81%
nem a mell a lényeg... felőlem 3 is lehetne csak legyél NORMÁLIS!!!
2014. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Látatlanba elég nehéz, engem nem zavarna.
2014. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tökéletesen megszoptatod majd a gyerekeidet, akkor megfelelő, egyébként láttam már ilyet, de sosem a részlet a lényeges, hanem az egész, ami kijön a részletekből.
2014. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Offolni fogok es raadasul no vagyok, de a kerdesre valaszoljatok, ne kepeket keregessetek! Ez annyira gyerekes es unalmas mar... Egy konkret kerdest tett fel a kerdezo, nem kell ehhez kep.
2014. nov. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Ha valaki szeret és oda eljuttok , akkor nem hiszem, hogy fogja zavarni :) Én például imádom a hosszú lábakat :) Szép amiket leírtál. A kis formás cici is nagyon sok embernek bejön. A kidudorodó mellbimbót gondolom a feszesség okozza :) Szerintem ne aggódj! Aki szeret, annak tetszeni fog. :)


F/19

2014. nov. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Láttam már én is ilyet, és van, akinek tetszik.

Amúgy ez a legkönnyebb probléma: ne viselj mindig melltartót (eleve minek?)

Amelyik fiú ismerkedik veled, az előre jobban felméri majd a melled, mint te magadnak. Már, ha érdekli... mert nem minden fiú erre hajt.

Szóval nyugodt lehetsz, hogy aki közeledik hozzád, azt ez nem fogja zavarni.

2014. nov. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, ez nem lényeges. Amikor kell egy Nő, az mindegy milyen, az kell és kész. Minden embernek vannak hibái, vagy olyan része, amivel nem elégedett. A kép annak kell, aki nem tudja elképzelni, ezért képes még képet is kérni. Ne félj!
2014. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

megprobáltam elképzelni,és szerintem nem rossz.az hogy nagyon pici az nem gond,a nagy kidudorodó bimbó az sem olyan rémisztő,a lógás pedig megoldható,van akinek tetszik,van akinek nem.én elfogadom ha olyan.

de azért egy kép tényleg kéne.

2014. nov. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!