Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a vélemény az alakomról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a vélemény az alakomról?

Figyelt kérdés

[link]

24/L


2014. nov. 20. 09:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem vészes, egy kis tornázással simán lehet belőle tökéletes is.
2014. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
LOL, elég szar, de elsőnek igaza van, tornázz! Sokat!
2014. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

ha neked tetszik akkor ne változtass rajta, szerintem ezzel az alakkal is tudsz párt találni :) de ha neked nem tetszik akkor változtass rajta :)


21F

2014. nov. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem túl sok.
2014. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert deréktól felfelé sokkal vékonyabb vagy, mint lefelé.

Tornázz sokat, mert a hasadtól lefelé már eléggé lötyi a bőr, pedig még fiatal vagy. De kitartó tornával szuper lesz. Vékonyabb is leszel kicsit, feszesebb, a bőröd is szebb lesz.

Egyébként nem rossz, csak ha már valamin lehet változtatni és nem is kell hozzá semmi drasztikusat csinálni, csak rendszeresen mozogni, akkor miért ne tennénk meg, nem?

2014. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek
2014. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Átlagos, semmi rossz nincs benne, nem egy bomba alak de nincs vele gond.
2014. nov. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
5%

Jó vagy átlagos testű srácnak eléggé testes vagy, de egy puhány 90-100 kiló körüli srác még tarthat ezzel az alkattal is vonzó testű csajnak.


Amikor sorkatona voltam, akkor kb. 300 18-22 év közötti velem együtt bevonult srácból talán ha 3 volt srácban hasonlóan testes, igaz, hogy akkoriban a legnyomorékabbakat be sem sorozták.

2014. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

egy nagyon kicsit sok,

járj el futni és isteni leszel.

2014. nov. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon csinos lennél, ha úgy fogynál szép lassan, fokozatosan, hogy sportolsz.


Én lehet, hogy többek között úsznék a helyedben - feltéve, hogy szeretsz, és van rá lehetőséged.

2014. nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!