Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyon szép, igényes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon szép, igényes, csinos lányoknál labdába rúghat ilyen pasi?

Figyelt kérdés
Középmagas, nincsenek dagadó izmai, de karcsú, szálkás alkata van, és arcra nem ez a tipikus szépfiú, hanem inkább aranyos.
2014. nov. 20. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Nem.

Karcsú szálkas=izomtalan ektomorf

Aranyos arc=férfiatlan

2014. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mit csináljak ha ilyenek az adottságaim?
2014. nov. 20. 09:23
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen. Egyrészt nem csak külső létezik. Szóval egy csinos lány, nem biztos, hogy jó ember :)

A szálkás alkat szerintem vonzóbb, mint a dagadó izmok. Az aranyos és szépfiús arc nekem mondjuk ugyanazt jelenti.

Nekem a markánsabb vonások tetszenek.

De nyilván nem elemzek így ki senkit. Vagy tetszik valaki az összhatás alapján, vagy nem. És akkor ugye ez még csak az első ránézés volt, de a kialakult vélemény teljesen megváltozhat, ha már beszéltünk néhány szót, akár pozitív, de akár negatív irányba is.

Te meg ne legyél olyan felszínes, hogy nagyon szép lányt keresel. Keress olyat, aki neked tetszik. Nagyon sok féle szépség van. Ne legyen listád, hogy akkor ez ilyen, az meg olyan legyen rajta.

2014. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szépfiús alatt a markánsat értettem. Az enyém nem az.

Az alatt hogy szép, természetesen azt értem, hogy nekem tetszik, más kérdés, hogy általában azok tetszenek nekem, akik sok másnak is. Ebből sajnos nem tudok lejjebb adni, nekem a vonzalom nagyon fontos, anélkül nem megy a dolog.

2014. nov. 20. 09:30
 5/14 Noydra ***** válasza:
Ha lenne önbizalmad akár elő is fordulhatna.
2014. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4: A szépfiús meg a markáns, férfias teljesen más, ne keverd őket :)
2014. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tök mindegy mert az enyém egyik sem.
2014. nov. 20. 09:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Simán, több ilyen példát láttam már az ismeretségi körömben! Még az igényes, szép csajoknál is számít a belső! Sokuktól hallom a mai napig, hogy nem érdekli a külső őket, amit pedig Te leírtál, azt simán bírják!! Ez biztos!
2014. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző is írta, simán, ha belső értékeid is jók. Férfinél pedig kulturáltság, műveltségnél is fontosabb belső érték a gazdasági versenyképessége, egzisztenciája. Ha ebben átlag feletti vagy akkor lehetnek jó csajaid, ha pedig kiemelkedően jó, akkor meg majdnem minden jó csajt megkaphatsz.
2014. nov. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

a fiúk túl sokat várnak az izmoktól.

nekem például semmit nem jelent, sőt, az átlag kigyúrt háromszög alak egyáltalán nem tetszik.

ha viszont te abban a hitben élsz vagy szeretnéd megtudni, változna-e tőle az életed, vedd a fáradságot, szánj rá 3 hónapot, és a végére egész más alakod lesz. ijesztően könnyen válnak izmossá a fiúk, úgy vettem észre.


a szépfiús elképzelésednek meg könnyen a végére járhatsz, ha megnézed az utcán a párokat.

2014. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!