Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz lenne társaságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne társaságban egy olyan lánnyal megjelenni, aki szép, csinos, igényes, de a fogai tiszta rohadtak?

Figyelt kérdés

2014. szept. 12. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
hát,ha a fogai tiszta rohadtak,akkor az a lány nem igényes.
2014. szept. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Ezért nem kell olyan terméket venni, amit 10-ből 9 fogorvos ajánl.
2014. szept. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én fogatmosom azthiszem
2014. szept. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
A szájápolás is az igényességhez tartozik, tehát ez valóban egy paradoxon ...
2014. szept. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Csak az a "gáz", hogy képes vagy szégyellni, ha elvileg "szereted". Szerintem hagyd el, jobbat érdemel nálad.
2014. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki elfogadja, hogy rohadtak a fogai, az nem igényes. Itt nem feltétlenül azzal van gond, hogy nem ápolja őket, mert én is ismerek olyat, aki világ életében odafigyelt a fogmosásra, szájhigiéniára, fogorvoshoz járt, szájvizet, fogselymet használt, és mégis sorban lyukadtak a fogai. Az édesanyjának is ilyen volt, ezt dobta neki a gép. De nem törődött bele, megcsináltatta őket, és csodaszép fogsora lett. Én nem tudnék együtt élni egy csúnya fogsorral. Sajnos nekem is csontszínűek az eredeti fogaim, a fehérítés is csak minimális eredményt hozott, és az első fogaim közt volt egy kis rés, amit lehetett volna szabályozni, de mindig halogattam. Viszont amint lett rá pénzem (minden havi fizumból elraktam egy fog árát, de néha kettőt is) direkt héjat csináltattam. Így hófehér, tökéletes, "hollywoodi" mosolyom lett. Én szülőként sem hagynám, hogy a gyerekem ilyen fogsorral járkáljon, ha magától nem tudná finanszírozni, minden tőlem telhetőt megtennék, hogy találjunk egy remek fogorvost, aki segíteni tud a problémáján.
2014. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha igényes, hogyhogy a fogai rohadtak?? Miért nem csináltatja meg? Addig nem mennék vele sehova. Legfeljebb a saját szüleihez.
2014. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek kiskora óta romlanak a fogai, még a fogorvos sem tudta megmagyarázni, vagy megindokolni miért, csupán egy feltevése volt, de most az sem jut eszembe... nem jelenti azt, hogy igénytelen, ha nem szépek a fogai, mert a barátnőm minden nap rendszeresen ápolja őket, és mégis csúnyák...
2014. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!