Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól válogatós lennék, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól válogatós lennék, ha nem hoznak lázba olyan "jelöltek", akiknek olyan tulajdonságaik vannak, amik magamban is zavarnak (én próbálok tenni, hogy ezeken a tulajdonságaimon javítsak, vagy korrigáljam valamennyire)?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy válogatós - igényes vagy, ami semmiképp sem baj! Érdemes kivárni, mintsem megalkudni. Az úgysem működne...
2014. nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen tulajdonságokra gondolsz?

Nekem valaki vagy tetszik, vagy nem. Nincsen listám, hogy akkor ezeknek meg azoknak meg kell felelnie. Az érzések maguktól jönnek.

2014. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
biztos úgy érzed, hogy visszahúz. majd ha már túl vagy rajta teljesen, akkor lehet, hogy megint nem lesz gond neked. addig szerintem is kerüld, aki a gyengéídre emlékeztet.
2014. nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Abban is van valami, hogy nem akarom, hogy valaki a rossz, előnytelen tulajdonságaimra emlékeztessen, amiken javítani akarok. Ezek rossz emlékekhez is kötődnek, ezért is nem tudok egyszerűen belenyugodni, és dolgozom rajtuk. Persze nem megy egy csettintésre, de nem érzem jól magam, ha csakúgy beletörődök, vagy ha más arra akarna rávenni, hogy törődjek bele. Van, amin tudok változtatni, és van, amin tudok korrigálni, még ha teljesen nem is tudom megváltoztatni. Amióta látom az eredményt is magamon, jobban érzem magam a bőrömben, és ez hatással van a társkereséssel kapcsolatos hozzáállásomra is.
2014. nov. 20. 09:53
 5/9 A kérdező kommentje:
#2 - Nekem olyan szempontból kialakult egy "negatív lista", hogy mi az, ami nem vonz, ez önmagam megfigyelésén alapul. Akárki nem jó, még akkor sem, ha az érzések jönnek maguktól. Vannak olyan dolgok, amik számomra nem vonzók, és egy barátnál, havernál, ismerősnél, akitől nem akarok többet elfogadom, a családnál is, ahova beleszülettem, mert az adott, de egy társnál már nem.
2014. nov. 20. 09:57
 6/9 anonim ***** válasza:
5: Írj egy-két példát, mert így nehéz elképzelni, hogy ez túlzás vagy valóban olyan dolgok, amik fontosak.
2014. nov. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jól teszed.


pontosan min akarsz változtatni?

2014. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nézd, ezek olyan dolgok, amikre valaki, aki nem élte meg ezeket negatívan, nem tapasztalták meg, nem gondolná fontosnak, nekem azért fontosak, mert negatívan éltem meg.
2014. nov. 20. 10:00
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Nagyon titokzatos, így nem lett tisztább :)
2014. nov. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!