Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha valaki válogatós a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha valaki válogatós a fiúk terén?

Figyelt kérdés

Már mondták egy páran, hogy válogatós vagyok és hogy csak a külsővel foglalkozok, azért, mert sok fiút "lekoptattam", mert nem akarom, hogy büdös, csúnya, bunkó vagy szerencsétlen srácok próbálkozzanak nálam.


Nekem van egy ideálom, és azt várom, hogy ő jöjjön. Ebben külsőben csak annyi, hogy legyen egy kicsit magasabb nálam, ne legyen se kövér se csontos, ne legyen hosszabb haja mint nekem, és legyen szép arca, ápolt legyen. Belsőre van több minden, ami nélkül nem tudok elképzelni valakivel egy kapcsolatot, és még sosem jött olyan, aki megfelelt volna az "elvárásaimnak", vagy legalább csak éppen hogy csak eltért tőle.


Mások pedig szekálnak, hogy egy csomó mindenkinek tetszek, meg hogy próbálkoznak nálam, de mindenkit visszautasítok, de én nem akarok csak azért járni valakivel, hogy ne utasítsam vissza, vagy azért, hogy legyen pasim.


2014. okt. 20. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem.
2014. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nem baj, de ha 40 évesen se lesz ilyen senki, akkor majd jó lesz az utolsó suttyó is.

Egyébként arra nem gondoltál, hogy az ideális pasiknak te pont nem leszel megfelelő?

2014. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
csak nehogy az legyen ebből, hogy elszalad az idő...
2014. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy a külsejével szemben már tudjuk az elvárásaidat, de annak ellenére, hogy elvileg vannak elvárásaid a belsőjére vonatkozóan is, arról egy darab konkrétumot nem tudtál mondani. Talán azért mert nincs is? Na látod, az is azt mutatja, hogy mennyire felszínes is vagy, és ha így gondolkozol továbbra is, akkor sohasem fogod megtalálni az igazit.
2014. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én már alapból ki lennék zárva ezek szerint, de nem baj, te dolgod.
2014. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hmm végülis még nincs sok macskás néni,de ha így fojtatod a nap 8 órájában cirmost fogod simogatni és nézni az Ezo Tvt
2014. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 TallandThin Boy ***** válasza:
100%
Nem baj, magánügy.
2014. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Nem baj, én is ilyen voltam.

Csak 19 évesen találtam meg, akit kerestem, de nem maradtam le semmiről. Nekem még szigorúbb kritériumaim is voltak, mint neked, sőt, konkrét elképzelésem.

(Milyen magas legyen, milyen hosszú haja legyen, milyen típusú, sőt, az is, mi legyen a foglalkozása. Jelentem, megtaláltam :D )

2014. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj. Az viszont gáz, hogy más emberektől kérdezed meg, hogy baj-e, hogy hogyan éled az életedet.
2014. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azért nem írtam le a belső tulajdonságokat, mert ezzel csak annyit akartam elmondani, hogy nincs teljesen megszabva, hogy hogyan kell kinéznie. Nem fontos nekem, hogy pont 178 cm magas legyen, x kiló, ilyen haj, olyan szemszín, telt vagy vékony szája legyen, ilyenek.


Leírhatom a belső tulajdonságokat is, bár lehet, hogy nem tudom, hiszen ezt nem mindig lehet megfogalmazni. De ha kéred, leírom neked.


Aki (akik) azt írta (írták), hogy macskás néni leszek: azért ennyire válogatós nem vagyok, és biztos nem csak egyetlen egy olyan srác van, aki tetszene. Vannak olyan srácok, akikkel el tudnám képzelni magamat egy komoly kapcsolatban, de a legtöbbjüknek már barátnője van.

2014. okt. 20. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!