Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is idegesít, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is idegesít, ha egy csúnya pár túlságosan egymásra van kattanva?

Figyelt kérdés

Sokszor látok ilyet, utcán, metrón, iskolában, és nem az zavar, hogy csúnyák (mert azok, nem lehet tagadni) hanem hogy folyton egymáson lógnak, mintha bizonyítani akarnák, hogy ők mennyire, de mennyire szeretik egymást.

Az én barátnőm meg kimondottan szép, és azért én sem vagyok ronda, de mi legtöbbször csak megfogjuk egymás kezét az utcán, vagy egy gyors csókot váltunk búcsúzáskor, de az említett párok folyton egymást nézik mosolyogva, simogatják a másik kezét, hátát, hasát.

Ez a két ismerősöm is, mikor páran összeültünk beszélgetni, végig ugyanezt csinálták, és az volt az érzésem, hogy nem is érdekeljük őket, csak megmutatták, hogy íme, járunk aztán már le is léptek sokatmondó pillantások keretében. Most komolyan muszály ezt?



2014. nov. 20. 17:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem aranyosak nagyon XD
2014. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dzsusztin Bibörlik ***** válasza:
74%

Én általában utálom, ha az emberek közterületen, illetve a közösség számára nyitva álló helyiségben vagy járművön élik a szexuális életüket, legyen bármilyen is az esztétikai kvalitásuk.

Viszont azért megnéznék rólad meg a nagyon szép barátnődről egy képet, hogy mennyire vagytok szépek valójában. Fogadjunk, hogy a kérdésben szereplő emberek is szépnek tartják magukat.

2014. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem csúnyaságon, hanem érettségen (agyilag) múlik.
2014. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

utcán ne falja egymást senki... teljesen fölösleges megnézni, hogy csúnya e vagy szép, esetleg homokos vagy heteró párról van szó


ha a barátnőmmel megyek metrón, buszon ilyesmin, én is átkarolom.. elsősorban praktika szempontból, hisz belém kapaszkodik:D másrészt meg jóez.. és nézem és mosolygok rá.. mert.. ezvan, mittomén:D olyanokv agyunk mint egy 2 hetes párocska, pedig már 4 éve vagyunk együtt...


inkább az zavaró, ha ledugják egymás torkán a nyelvüket meg a buszon is egymás ölébe ülnek meg ilyesmi... miért ne simogathatnák egymást? amíg nem intim ponton csinálják, nem izgat:D

2014. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Oké, akkor mondjuk, hogy a barátnőmmel átlagosan nézünk ki. De van aki tényleg nagyon nem szép. És szerintem ezt tudja ő is és a párja is.
2014. nov. 20. 17:42
 6/16 anonim ***** válasza:
Képzeld, akik csúnyák, azok is emberek. Nekik is vannak érzéseik, és ugyanúgy tudják egymást szeretni mint mindenki más. Talán néha még jobban is mert nem a külsőt, hanem a belsőt szeretik egymásban. Én fel lennék háborodva, ha az érzéseim létjogosultságát az döntené el, hogy szép vagyok-e
2014. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
muszáj
2014. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
de ez hogy jön a képbe, hogy szép e vagy sem?:D kb olyan, mintha azt mondanád, hogy aki ronda, az ne álljon meg a kirakatnál nézelődni:D
2014. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem, a problémám az, hogy gondolom, aki nem annyira szép, annak nehezebb párt találni, és mikor végre sikerül annyira örülnek neki és büszkék rá, hogy egyszerűen ízléstelenül viselkednek. És az ő esetükben ez még rosszabbul néz ki...
2014. nov. 20. 17:46
 10/16 anonim ***** válasza:
vagy csak te gondolod így... lehet, hogy neked rondák, de lehet ők nem tekintik magukat vagy egymást annak.. és máris kiesett a te rondasági faktorod
2014. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!