Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túlságosan válogatós fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan válogatós fiú vagyok. Hogyan tudnék igénytelenebb lenni és csúnya, kövér lányokhoz is vonzódni? Valami agyprogramozás esetleg segíthetne?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 19:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mert milyen lányok tetszenek? és te milyen vagy ? :)
2012. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Miért akarsz olyan lányokhoz vonzódni, akikhez alapból nem? Ez mire lenne jó?
2012. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Baltával programoznám át az agyad,vèglegesen
2012. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Azért, mert mostanság egy csomó kedves lány támadt, amiért olyan felszínes vagyok és nem adok esélyt a számomra nem vonzó kövér vagy arcra nem tetsző lányoknak.


Én mindig is a vékony, törékeny lányok látványától lettem boldogabb és jöttem zavarba, de hát az ilyen lányok már foglaltak általában, hiszen mindenkinek ők kellenek szinte. Főleg, ha még jellemre is kedvelhetőek.


A sok túlsúlyos, csúnyább lány meg szinte már tapad az emberre, engem már zavar is igazából, mert nem tudom viszonozni, sőt undorodom, taszítanak, akármilyen durván is hangzik, de ez az igazság. :S


De ha már ennyien támadnak úgyis, gondoltam kikérem a véleményetek, hogy ne csak azt lássátok, hogy én ilyen gonosz, felszínes állat vagyok, aki csak a neki tetsző lányokra hajt.

2012. máj. 22. 19:35
 5/20 anonim ***** válasza:
Azért mert a kérdező egy puhapocs és a számára vonzó lányokhoz nem mer odamenni, és azt hiszi, hogy majd a dagadtak kezdeményeznek nála... Pedig kérdező a dagadtak is csak lányok, és körülbelül ugyan olyan elvárásokkal teltek, mint a normál lányok.
2012. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ennyi beteg hímet te jó ég...
2012. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ti akartátok lányok! Addig támadtatok, hogy felszínes vagoyk és miért csak a nekem tetsző lányokra hajtok, amikor a sok kövér lányban is ott a szép, csak meg kell ismerni bla bla bla.


Persze, ha egy fiú mondaná azt egy lánynak, hogy a sok ronda, törpében is ott a szép, akkor egyből jönnétek a hárítással, hogy egy férfi nekem 175cm-től férfi, az alattt nem is kell.

2012. máj. 22. 21:01
 8/20 A kérdező kommentje:
Na most okoskodjatok kedves lányok!
2012. máj. 22. 21:03
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem csoda, ha gonosz, felszínes állatnak tartanak téged, ha az általad csúnyának tartott lányokkal akiknek te netán bejössz vagy csak úgy véleményt fejetsz ki e témában, ilyen kedvesen közlöd, hogy nem vonzódsz a teltebb hölgyekhez. :)
2012. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mert másképp nem értik meg és csak rám akarják erőszakolni a csúnya kövér lányokat. Besokalltam.
2012. máj. 22. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!