Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen a nő/lány ideálotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen a nő/lány ideálotok?

Figyelt kérdés

Külső,belső,öltözködés,anyagi háttér...

Minden fontos, kérlek részletesen írjatok! Korral együtt!!!

Válaszokat nagggyon köszi! :3



2014. nov. 20. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem Nicole Scherzi ger az idealom,34ffi Vgyok

Te mennyi vagy?

2014. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Arcra legyen kicsit kislányos. Sokat mosolyogjon és olyan mosolya legyen hogyha ránézek nekem is mosolyognom kell akaratlanul. A szeme olyan legyen hogyha belenézek elolvadjak. Lehetőleg vékony legyen, vagy legalább is ne legyen kövér. Öltözködés mindegy csak ne legyen kint mindene (utálom a k**ákat).

Belsőre legyen vicces aranyos és élettel teli, de emellett legyen komoly is ha olyan dologról van szó.

Hát nagyjából ennyi, de ez nem azt jelenti hogy én csak ilyen nőket szeretek, de ez lenne az ideális :)

18F

2014. nov. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Eddigi válaszokat köszi:)

1-es: 17 vagyok

2-es: 😊😊

2014. nov. 20. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
És kérdező neked milyen az ideálod? :D 2#
2014. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont olyan,mint egy bizonyos ismerősöm :)
2014. nov. 21. 16:23
 6/7 anonim válasza:

Legyen női, formás alakja (mert ez az ideálom, de alak és kinézet alapján én nem ítélkezek és akármilyen kinézetű lányt szívesen látok, bizonyos határokon belül). Túl sovány, akkor egyből kilőve. Utálom, amikor egy lány a kilót nézi a mérlegen és nem azt ahogyan kinéz. Túl kövér, akkor szintén kilőve, mert egészségtelenséget mutat. Kellően legyen rajta mit fogni, de ne felejtsük el, hogy a formát a testen az főleg az izomzat adja! 22%-os testzsír az ideális nőknél.

Legyen meg a női, keskeny váll, szélesebb csípő alakja, de mint mondtam, ez csak egy ideál számomra, viszont bármilyen alakú lányt elfogadok, ha vonzó a személyisége és a saját "alakcsoportján" belül úgy néz ki, ahogy elvárom.

Anyagi háttér legalább olyan legyen, mint az enyém, mert nem fogok mindent megvenni neki, mivel én úgy gondolom, hogy egy kapcsolatban egyenlőek vagyunk és nem tartozunk egymásnak semmivel. Ha szeretne valamit, nyilván szívesen megveszem neki, de nem fogok én fizetni minden mozizást, kajálást ésatöbbi-ésatöbbi.. Plusz számomra gáz úgy mutatkozni valakivel, aki nem tud rendesen öltözni, mert nincs rá keret. Parasztul hangzik, de voltam ilyen cipőben és irtó zavaró, amikor még segíteni se tudsz neki ruhát választani, mert rongyokat hord és extrákra egy vasa sincs, de cigi az megy természetesen és a büdös pofa ami vele jár.

No itt a másik: Dohányzás mára már inkább undorító szokás. Legyen ápolt és azért ne hulladék kaján éljen.

19/F

Én ezeket mind úgy mondom, hogy részemről ez mind adott. Nem várok el senkitől se többet, mint amit én megteszek magam ápoltságáért és a jóérzésért.. + dolgozok, hogy meglegyen az anyagi háttér.

2014. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Utolsó válaszoló vagyok: Kiegészítésnek annyi, hogy nálam is az arc nagyon nagyon fontos. Mivel szex közben is például azt látom + egy lány arca nekem alapvetően nagyon meghatározó, amikor először látom. Nincs is kívánatosabb, mint egy aranyos, kedves arcú lány. Általában ez alapján választanak sokan. Nagyon meghatározó!
2014. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!