Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek mennyire fontos egy lány szemöldöke?

Figyelt kérdés

Milyen legyen? Milyen ne legyen? Ha tudtok, linkelhettek képet is ha tudtok. Összességében mennyire számít bele a szemöldök az összképbe?


17/l


2014. nov. 20. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor jo, ha nem feltuno. Legalabbis nekem ennyi, ha mar nagyon elter az atlagostol, akkor nekem mar nem tetszik.

[link]

na ilyenek ne legyene

2014. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy igazából, a vastag is tud jól kinézni például de a legtöbb nőnek a vékony alig látható néz ki jól. Egy valamilyen ne legyen: rajzolt -.- Utálom akiknek rajzolt szemöldökük van egyszerűen gusztustalan, kiráz tőle a hideg
2014. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!