Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esely arra, hogy 4 ev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esely arra, hogy 4 ev utan dobben ra, hogy en vagyok neki az igazi?

Figyelt kérdés

4 eve ismerjuk egymast, elso perctol kezdve ereztem, hogy sokban hasonlitunk egymasra, es nekem o az igazi.

Ezido alatt 2 mintha probalkozni akart volna, de megsem tette. Csak nez,bamul. De ennyi. Nem var ram, mint en ra, bulizik, csajozik, szorakozik.

Nem azt mondom, hogy en nem, de nem kavarunk pasikkal.


2014. nov. 20. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nulla esely van ra, alomvilagban elsz
2014. nov. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eselytelen..
2014. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat nem sok esely van ra. Mi az hogy mintha probalkozni akart volna? Aki probalkozni akar, az megteszi..
2014. nov. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

esetleg, mondjuk ha te is megpróbálnád, és akkor pontot tehetnél a végére?!


Hihetetlen, hogy hogy beletudjátok ti nők élni magatokat valamilyen álomba, egyszerűen tragédia, hogy bekerültök ilyen álomba, aztán meg ÉVEKIG senki más nem tud megközeliteni titeket

2014. nov. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elozovel egyet ertek, pedig no vagyok


Kepesek vagyunk elkepzelni egy kapcsolatot es azt hisszuk, hogy ugy vannak dolgok, ahogy elkepzeltuk es tul lustak/butak/felenk/akarmi vagyunk es nem az egyetlen embertol kerdezzuk meg (a kiszemelt fiutol), hogy most mi van, hanem tovabb ringatjuk magunkat, folos gyik kerdeseket irunk ki es vesztegetjuk a draga indonket egy olyan illetore, aki szamara alig letezunk.


mintha probalkozni akart volna - ja esetleg bejutni a bugyiba, de meggondolta magat, vagy egy gyengebb pillanataban azt hitte esetleg megprobalja veled, aztan rezgett a telo a zsebeben a tegnap esti csaj jelentkezett es rajott, hogy az mar tutti, nalad pedig elejerol kellene kezdeni stb.


Most ne javits ki, hogy amit irtam az epp nem pontosan fedi a te valosagodat, hanem lass a sorok koze es vedd eszre a mintat, amit mi nok csinalunk


radobbeni hogy valaki az igazi az a pillanat muve, nem 4 ev!!!!!

2014. nov. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!