Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hónaljkutya, szőrős láb stb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónaljkutya, szőrős láb stb. Hogy lehet így valakivel járni?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm,ilyen szempontból elég igénytelen,nem borotválja se a lábát,se a hónaljat (pedig ez elég alap dolog...) és sem ott lent.Persze ez az ő magánügye,hogy ott lent mit csinál a szőrrel.De azért szerintem elég gusztustalan amikor pl. a barátja előtt is felemeli a karját két nagy szőrcsomó kandikál ki a blúza alól,vagy ha pl. pántosba van.Hogy nem borítja ez ki a barátját?

16/L


2010. jan. 29. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán úgy, hogy szereti a lányt. :) Nekem aztán pattanással teli lehetne annak a bőre, akit most szeretek. Nem zavarna.
2010. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon szereti a barátja és elfogadja úgy ahogy van. Ha téged ennyire zavar beszélj vele erről.
2010. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

kislány XD


nem tünt még fel 16 év alatt h ha vki szerelmes akk 1 kikurt hibát nem vesz észre a másikban?XD [am sztem is elég durva XD]


elöttem szólókhoz csatlakozva: tegyük fel h tényleg love akk őőő nem az h nem zavarna XD .. elviselném XD [v közölném vele h bocs de.. ez gázXD izé ször XD]

2010. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Hónaljkutya blöeeeeeeee

Na ettől rókáznom kell...szerintem is undorító. Oké, a lábát ne borotválja ha nem akarja, de hogy méteres szőr legyen állandóan a hónalja alatt...ehhh...pfújbaze...igénytelen.

2010. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Nem igénytelen ez a lány,hanem csak nem követi a divatot.Semmi köze a borotválkozásnak a higiéniáhaz,ezt csak a divatmajmolók gondolják.A borotválkozás a középkorban volt divat,azután rájöttek,hogy egészségügyi problémákat okozhat,és leszoktak róla.Csak az utóbbi 15-20 évben lett újra divat.(Mint a hajfestés,hajvasalás és a társai )

Az a szép,ami természetes.Még ha a mai fiatalok nem is értenek ezzel egyet.

Ha valaki szeret valakit,akkor nem a külső kinézete,hanem a belső tulajdonságai érdeklik.

2010. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha a barátnődről van sző, akkor beszéld meg vele, kérdezd meg óvatosan, hogy ő miért nem borotválja??(ha ennyire érdekel) Van aki imádja, ha van szőrcsomó, ha szőrős vkinek a lába, ez nem annyira ijesztő egyeseknek.... lehet, hogy a barátja erre is bukik, amellett, hogy szereti.

De azért a mai világban eléggé feltűnő és ciki is, pedig az azért van, mert van vmi szerepe, csak mi úgy gondoljuk, hogy nem kell az oda. Ritkaság, aki nem borotválja magát, de vannak kivételek

2010. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy legalább a puniját borotválja
2010. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
15:18-assal nem értek egyet.szerintem a hónalj borotválás hozza tartozik a higiéniához hiszen sokkal 'szagosabb' ha ott szőrős,mintha nem lenne ott semmi.a barátja 20.
2010. jan. 29. 15:26
 9/10 anonim ***** válasza:
ez szerintem visszataszító :s nekem is volt általánosban is meg most is van osztálytársam aki nem botorválkozott. az egyik azért nem mer anyja nem engedte...a másik meg azért mert szeret természetes lenni . szerintem kérdezz rá hogy miért nem szőrtelenít. mert ez így nagyon gáz ... én osztálytársamat is mindig piszkálják, kinevetik. ha tényleg a barátnőd ne hagyad hogy ez vele is megtörténjen .
2010. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#5 hozzászóló


Nevetnem kell a hülyeségeden. A hónaljszőr és a nemi szőrzet a lapostetű melegágya. Ezenkívül tartósítja a megszáradt izzadtságcseppek szagát, és ráadásul gusztustalanul és taszítóan néz ki.


Még hogy nincs köze a hihiéniához... háh

2013. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!