Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A partnerkeresős, , kérdésekér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A partnerkeresős, , kérdésekért" milyen szankciók járnak?

Figyelt kérdés
Elég sok ilyen van ebben a kategóriában és egy részük eltűnik a moderátorok által.

2014. nov. 21. 10:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Törlik a kérdést,aztán téged is!
2014. nov. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A felhasználót is törlik? Nem gondoltam volna, hogy egyből ilyen radikális lépés jön.
2014. nov. 21. 10:34
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem törölnek azonnal, kapsz egy üzenetet, hogy megsértetted a szabályzatot, bla bla, többet ne csinálj ilyet.

Azt nem tudom, hogy hányadik után törölnek :)

2014. nov. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ez így már korrektebbnek hangzik. :D
2014. nov. 21. 10:39
 5/17 anonim ***** válasza:

nem törölnek hanem kitiltanak...semmit nem törölnek innen! max nem jelenik meg!


én nem rég kaptam kitiltást, ha lelevelezed az adminnal akkor visszavonja...máskülönben marad...pedig én csak egy "terhes lehetek e?" kérdést tettem fel (21F :D), gondoltam hozom az oldal színvonalát...

2014. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Engem egyszer már töröltek. Nem értem mivel vertem ki a biztosítékot, mert csak egy kérdést tettem föl, nem is rossz szándékkal. Semmi köze nem volt a partnerkereséshez, de nem tudom mi volt a gond, tényleg. Ennél sokkal durvább kérdéseket látok itt nap, mint nap. Valamivel biztos megsértettem valami szabályzatot. Bevallom, hogy nem olvastam el. Talán azért nem tudom. Intelligens ember módjára próbáltam/próbálok válaszolni, kérdezni, de valami mégsem tetszett nekik. Ez van. :) Bevallom kicsit/nagyon! csalódtam az oldalban. Nem hittem volna, hogy egy ilyen kérdés miatt tiltanak. Ennél szabadabbnak, nyitottabbnak véltem ezt az oldalt. Ráadásul a válaszolók is elég "birkák" voltak, mert többnyire aberrált szűz fiúcskának tartottak, ami már sok volt nekik. :) Pedig egy 30 éves nő vagyok, akit még komolytalannak sem lehet tartani. Hát ez van. Üdv Mindenkinek!
2014. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ja és azt mellétenném előzménynek, hogy többszöri figyelmeztetésben részesültem 1-1 hozzászólásom/kérdésem miatt...
2014. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

De van törlés is,mikor kitörlik a neved a kérdésekből,az üzeneteidet,a regisztrációdat és a toplistán is csak annyi marad,hogy " (tiltott név)",de ez nem ilyenekért jár.

Sőt az ismerkedős kérdések nem törlődnek,ha szabályosan van feltéve.

2014. nov. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
*vannak
2014. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem másolom be a levelem amit az admintól kaptam, hogy nincs törlés...mondom csak max nem jelenik meg...úgy hívják "logikai törlés"...webfejlesztőként ismerem ezt a lehetőséget :) igaz jogilag úgy tudom végleges adatmegsemmisítést is kellene biztosítani...
2014. nov. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!