Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jövő szombaton lesz az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövő szombaton lesz az új barátom szülinapja.2 hete együtt. Mi legyen a program?

Figyelt kérdés
Ajándékot nem nagyon akarok venni neki, mert még nem régóta vagyunk együtt, és olyat nem akarok, ami nem illik a személyiségéhez. Arra gondoltam összeszedek pár havert, elmegyünk biliárdozni, inni, eszünk valami finomat, utána pedig egy jó szex. Szerintetek? Amúgy milyen ajándék lenne megfelelő? Ilyen 1000 Ft értékben. (csöves vagyok..)

2014. nov. 21. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik,esetleg még a legjobb barátnődet is vond be a szexbe,úgy már maradandó lesz az élmény.
2014. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, én örülnék neki :D
2014. nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább egy közös vacsi? Amit te főzöl? Ajándékba valami parfüm, vagy ilyesmi?
2014. nov. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Parfümöt kapott a tesójáéktól. Legjobb barátnőm pedig nincs :D fiút meg tuti nem akarna bevenni xD amúgy ha ez segít,19. Szülinapja lesz
2014. nov. 21. 15:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Vacsi az meg sokba lenne, sokat eszik. Lehet Megmondom neki h vegyünk valami kaját, csináljuk meg együtt aztán meg lehet menni bulizni.
2014. nov. 21. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:
én egy hete voltam együtt a párommal, amikor a 18. szülinapom volt. Ő elvitt vacsival egybekötött jazz koncertre, bár utána mondtam neki, hogy kicsit kínosan érzem magam, amiért ilyen sokat költött rám. ettől függetlenül nagyon-nagyon örültem neki, de azóta is igyekszünk inkább a szmeélyességre helyezni a hangsúlyt az árral szemben. Szerintem elmehetnétek kirándulni, vagy ilyesmi, és főzhetnétek együtt valamit. vagy süssetek sütit, tortát stb. Én biztosan jobban örülnék valami ilyesminek, mint ha nagy társasággal lenne program, de persze nem ismerem őt, se az ízlését. egyébként nem akarlak megbántani, de 2 hét járás után nekünk még szóba se jött a szex (csak 1 évvel voltunk fiatalabbak, mint ti (ő) most).
2014. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én idősebb vagyok a srácnál. Alapból ugy indult a dolog, hogy egyéjszakás kaland, csak szerelem lett belőle. Nem akarok nagy társaságot összehívni, csak néhány embert, akikkel jól szoktuk érezni magunkat. Pia is van, bár én most nem ihatok.
2014. nov. 21. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!