Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg buz! S, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg buz! S, hogyha egy fiú szeret táncolni/táncol?

Figyelt kérdés
Szeretek táncolni, az hogy tudok-e, az már más kérdés, de mindenki teli van előítéletekkel körülöttem és ez nagyon zavar engem...Most, hogy közeledek a szalagavató felé és készülünk a keringővel és az osztálytánccal, újra kedvet kaptam hozzá és én élvezem ezt.Tudom, nem kéne mások véleményére hallgatnom, de azért mégis csak rosszul esne azt hallgatnom 0-24-be, hogy buz! vagyok, mert táncolok...Ti mit gondoltok?
2014. nov. 21. 17:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Hoppá, az a felkiálltó jel az s betűt átrakta és berakott egy vesszőt, de csak így engedte kiírni a kérdést :D
2014. nov. 21. 17:35
 2/10 anonim ***** válasza:
Ma már ha levegőt veszel,az is b*uzis...
2014. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem :)
2014. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha szeretsz táncolni, az a kérdés, hogy hogyan csinálod.
2014. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Na és, én testnevelési tárgy keretében vettem fel a néptáncot. El nem fogod hinni, kikkel táncolok. LÁNYOKKAL!!! Akik nem mellesleg nagyon csinosak, ragyog az arcuk és csak úgy forog a szoknyájuk :)


21/F

2014. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Édes Istenem, miket ki nem találnak... :o

A táncok legnagyobb része páros tánc, azaz férfi nővel táncol. Nagyon is jó dolog, hogy táncolsz, mindenféle szempontból.

Én mondjuk lány vagyok, 1 éve járok néptáncra, és láss csodát, eléggé megváltoztam ezáltal. Nem csak, hogy csomó új embert ismertem meg, de legyőztem valamennyire a férfiaktól való félelmemet, a zárkózottságomat, nem okoz már akkora kellemetlenséget szembenézni, szóbaállni, megérinteni egy férfit, és jobban igényelem is a fizikai közelséget, mint azelőtt (addig ki sem bírtam, ha valaki fél méternél közelebb került a szférámba). S a nőiességemet is sikerült jobban tudatosítani, a testtartást is javítani, s még sorolhatnám az előnyöket. Persze, a legtöbb férfi becsajozni jár ilyen helyekre, de ha van párod, és vele (is) táncolsz, az is egy nagyon szép tevékenység szerintem. A fejrázogatós mai diszkó"táncot" leszámítva szinte bármilyen táncról lévén szó.

2014. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én pogózni szeretek.

Ilyenkor hajnalban csatakrészegen mászok haza és tele van kék-zöld foltokkal a testem.

Imádom :D

2014. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: szóval egyáltalán nem b...s, sőt, az én szemszögemből nagyon is dícséretes ha egy fiú szeret / tud táncolni.
2014. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy b*zis, szerintem abszolút pozitív, ha valakinek van valami hobbija, amivel komolyabban foglalkozik. Másfelől meg női szemmel én vonzónak tartom, ha egy pasi tud táncolni. (Mondjuk, ha nem tud, akkor sincs, én se tudok :D)
2014. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, de nem tudom megállni, hogy ne válaszoljak. Egyáltalán nem bu.s, sőt! Én rosszul vok, hogy buliban lányok lányokkal táncolnak... Mire valók a fiúk?? Erre is, a táncra is. Én megkérdeztem néhányat, miért nem táncol? Mert nem tud, mindig is utált, nem neki való. Mit kell annyit problémázni a táncon? Vagy figyelni a másikat és rájönni, hogy csak lépegetés, lötyögés - néha ez is elég. Nem kell profinak lenni, profin művelni, retro zenéről van szó, nem társastáncról. Nekem pár napja azt mondta egy barátom, amikor táncoltunk retro zenére, hogy szerintem én önbizalomhiányos vok, de úgy táncolok, hogy ő ezt most nem érti.
2016. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!