Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja azt, hogy egyszer néz engem, máskor pedig mintha ott sem lennék?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel minden reggel együtt buszozok és szoktam látni, hogy mikor elfordulok óvatosan rám néz, sokszor egymás szemébe is nézünk, de mindig elfordul valamelyikünk. Aztán ennek ellenére van olyan, hogy mintha ott sem lennék...Semmi pillantás felém, semmi...Mikor suliban látjuk egymást mindig a szemembe néz és eltűri/megdobja a haját (ezzel egyébként teljesen elvarázsol:D). Egyszerűen nem tudom mit gondoljak...Lehetséges, hogy csak azért néz, hogy nézem-e?:D 17/F, 16/L
2014. nov. 21. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valószínű.Ne reménykedj...
2014. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért nem szólítod meg? Mondjuk a buszon...Kezdj vele dumálni, tök normális dolgokról. Nyilván nem azt kell rögtön megkérdezni, hogy miért néz....
2014. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát őszintén megmondom, bármennyire is égő, hogy félek leszólítani...Nem akarom, hogy az legyen, hogy tényleg nem jövök be neki és lekoptat vagy simán elvisel, aztán minden nap nézhetjük egymást buszon meg suliban is...Nincs nekem akkora önbizalmam, hogy ezt minden nap elviseljem. :D
2014. nov. 21. 19:05
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy csaj ritkán néz valakit ok nélkül. Lehet, hogy eleinte azt nézte, hogy te mit nézel. De ha lopva néz rád, akkor valószínűleg ő is bizonytalan. Próbáld meg nem elfordítani a tekintetedet, légy határozottabb. Biztos, hogy felkeltetted az érdeklődését és igen, lehet, hogy azt nézi, hogy nézed-e.
2014. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Szerintem azért fordulok el, mert félek, hogy azt hiszi, hogy bunkón bámulom egyfolytában.
2014. nov. 21. 19:19
 6/15 anonim ***** válasza:
Na még egy megjegyzés: ha egy csajban csöppnyi női hormon van, akkor ha egy srác megnézi, nem az jut először eszébe, hogy jaj de bunkó. Nálam mondjuk nem itt kezdődik a bunkóság az tuti. Eressz meg egy halvány mosolyt, lehet, hogy csodát művel... :)
2014. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen még egyszer, megpróbálok lépni valamit.:D Örülök, hogy írtál:)
2014. nov. 21. 19:29
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha ez regota tart, akkor a csaj valszeg fel nem tudja fogni, h mi a feneert nem szolitod mar le. En is ilyen nyulbela voltam 16 evesen, mint te es senki nem akadt, aki megmondja, h nincs mitol tartanom. Igy aztan 21 eves koromig szuz maradtam, ami meg nem olyan nagy baj, de sok jo csajt kihagytam emiatt. Szoval ne toketlenkedj, hanem szolitsd le, mint mar mondtam, azt varja!
2014. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jövőhéten megpróbálom...:D
2014. nov. 23. 16:54
 10/15 anonim ***** válasza:
és milyen a csaj ?
2014. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!