Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómba CD-s rádiom egyszer...

Autómba CD-s rádiom egyszer lejátsza a CD-t egyszer nem, mitôl csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Más minden tökéletesen mûködik.
2013. dec. 31. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sajátos ízlése van és nem szeret minden zenét. Például Lagzi Lajcsikat vagy Fásy mulatókat az enyém sem játszana le.
2013. dec. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én csak minôségi rap zenét hallgatok :) De valami ötlet jól jönne.
2013. dec. 31. 23:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Minőségi rap zenét?? Az milyen? És le is tekered hozzá az ablakot?
2013. dec. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sinead ***** válasza:
Két különféleképpen megírt cd-vel próbálkozol, vagy eggyel és azt nem veszi be néha? Sok rádió érzékeny az audio cd-ként írt lemezre.
2013. dec. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hidd el van olyan,nem szeretem a tuc-tuc(ot) meg a tobbi ilyen b*zi zenet, amugy nem tekerem le az ablakot van klimam . Hat ma irtam egy cd-t beraktam kb 6x kiirta hogy cd error ,es 7x-re lejatszotta.
2014. jan. 1. 00:30
 6/8 anonim ***** válasza:

CD lejátszási hiba előfordul ha már nem egy-két éves az autó, lejátszó. Nem értek hozzá. mi öregszik el benne, esetleg csak elkoszolódik, megkarcolódik a fej...

Az enyém akkor csinálta ezt, mikor már gyengébb volt az akkumulátor. Akkor néha kiköpdöste a lemezeket. De visszaraktam így sikerült megerőszakolni, egyszer csak elindult a lejátszás. Azt is észrevettem, hogy minimális hajszálkarcra, porszemre, ujjlenyomatra sokkal érzékenyebb az autó lejátszója, mint a számítógépé.

2014. jan. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az auto egy e36 BMW, szoval nem mai gyerek, radio meg Blaupunkt. Ha esetleg elvinnem szerelohoz tudna kezdeni vele valamit ?
2014. jan. 1. 10:38
 8/8 anonim válasza:

Nekem is van ilyen.


De én simán csak kiveszem, lefúvom v letörlöm ha van vmi rajta s visszarakom, utána megy..


Miután megindul többx nem irja Error.. max következő inditásnál

2014. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!