Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Hogyan lehet megszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogyan lehet megszabadulni egy ilyen zaklatótól?

Figyelt kérdés
Van egy 42 éves cigány férfi, aki rendszeresen zaklat. Olyanokat mond, hogy ő csak rám vágyik, és tudja, hogy nekem is bejön ő, és már várja, hogy együtt töltsük az éjszakát, meg minden egyéb dolog. 17 éves diák lány vagyok, és ez rettenetesen zavar. (Élőben csinálja, nem pedig a neten, vagy ilyesmi.) Mit tegyek? Amúgy több lánnyal is csinálja ugyanezt. Nem tapogat, de perverz megjegyzéseket tesz, meg ilyesmik. Hogyan kéne ezt kezelnem?

2014. nov. 22. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűen. Jelentsd a rendőrségnek.
2014. nov. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De azért jelentsem, mert perverz megjegyzéseket tesz? Ez már lehet vád?
2014. nov. 22. 09:02
 3/15 anonim válasza:
persze hogy lehet hiszen ez zaklatás!
2014. nov. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Már a szóbeli inzultus is szexuális zaklatásnak számíthat. De bizonyíték nélkül semmi esélyed, úgyhogy vedd fel egyszer, amiket mond.
2014. nov. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Pontosan a rendőrségen kérdezz utána mik a teendőid.

Csak nehogy bicskával jöjjön utána..

meggondolandó

2014. nov. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Persze, hogy lehet vád. De ahogyan a többiek is írták, legyen valami bizonyítékod: vagy videó, vagy hangfelvétel, vagy szemtanú, vagy valami.
2014. nov. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
fölösleges a rendőrségnek szólni. nem fognak csinálni semmit. biztosan van egy két keménykötésű ismerősöd/rokonod/haverod. szólj nekik, hogy rendszabályozzák meg azt az etnikumi úriembert.
2014. nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Szergej55 ***** válasza:
100%
A rendőrök nem fognak semmit csinálni, ennél veszélyesebb emberekkel sem foglalkoznak. A legjobb megoldás tanúk nélkül elvenni a kedvét az ilyen zaklatástól lenne (=helyben hagyni).
2014. nov. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az ilyennek nincs helye a társadalomban.
2014. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne jelentsed sehol sem, de ha lehet, ne menjél egyedül sehova sem egy jó darabig. Kísérjenek el a szüleid, vagy ha van bátyád, akkor ő. Majd leszokik rólad.
2014. nov. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!