Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit gondol? Mi ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondol? Mi ez az egész helyzet?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel honapokon keresztül nevettünk egymáson ő azt hitte én nevetek rajta én azt hittem ő nevet rajtam aztán ezt kb 2 mondatban megbeszéltük és ennyi volt a kommunikáció köztünk facen keresztül.. teltek a napok semmi érdekes már nem nevet rajtam egy ideig még látszott az ő meg az én fejemen is azok a nevető gödröcskék utána ez elmult eddig oké..csak én közben kicsit kezdtem fiuként is rátekinteni szoval érted de szerencsére eltudtam magamban nyomni de most hiányzott két napig és amikor viszajött éppen nagyban mesélek valakinek valamit meglátom és megkukultam egyszerűen nem tudom mi van velem és az a legroszabb hogy sétáltam ott volt a folyoson beszelget egy lannyal gondolom oszt tarsa elmegyek arra es amikor hatra fordulok csak annyit latok hogy engem nez pedig mar igen tavol voltam es nem ugy tunt mint aki akkor nezet volna ram szoval konkretan asszem megbamult es mind a ketszer amikor arra mentem és ezzel mégjobban összekutyulta a fejem azt se tudom mit érzek iránta azt se tudom ő mit gondol ..annyi a lényeg hogy most két nap is olyan fejjel nézett rám amibe nem volt semmi nevetőráncocska semmi gúny csak olyan gondolkodó vagy nem is tudom milyen fejjel.. életemben váltottam vele 2 szót facen élőbe nem is köszönünk egymásnak..Szerintetek mit gondol?
2014. nov. 22. 11:39
 1/2 anonim válasza:
Ha néz, az már egy jó jel lehet, viszont szerintem semmiképpen ne nyiss felé. Egy nő maradjon nő, a hóditás a férfiak dolga. Néha hints oda egy kis mosolyt, vagy ha bátrabb vagy, mikor elmész mellette, kérdezz annyit, hogy: "Na mi újság? :)" és mosolyogva menj tovább. Sokszor egy pillantás is elég ahhoz, hogy megindits valakiben bármiféle érzelmet, legyen az jó, vagy rossz. Mindenképp maradjon tartásod, semmiképp ne szólitsd le, vagy irj rá facebookon! Nekem a kis csalfa mosoly mindig bejött. :)
2014. nov. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget:) de nem tudok benne logikát találni miért kezdett el engem bámulni? elötte nevettünk egymáson egy félreértés miatt most meg már néz amikor csajjal beszélget akkor is .. nem vagyok olyan érdekfeszitő látvány ráadásul azt se tudom kiolvasni az arcából hogy miért vagy hogy néz rám
2014. nov. 22. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!