Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában nem jövünk ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nem jövünk ki egész jól, van még értelme ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
A barátnőm és köztem az utóbbi időben elég sok a nézeteltérés... tudom, hogy valamit nem mond el vagyis nem az igazat, mert tudom, hogy miről is van szó de ha rákérdezek elmondja de más verzióban ami eltér az eredetitől, ha mondok valamit, vagyis megpróbálom figyelmeztetni, hogy ne dohányozzon egész egyszerűen elengedi a füle mellett. De viszont egész biztos vagyok benne, hogy teljes mértékben szeret, de valahogy aggódom, hogy rossz vége lesz, ő mondja, hogy nem lesz semmi baj, mert ha ezek az incidensek problémává alakulnak mi azt is megfogjuk oldani együtt. Szerintetek van ok aggodalomra? és hogyan tudnám elérni azt, hogy ne engedje el a füle mellett a figyelmeztetéseimet?

2013. máj. 2. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tekint férfinek téged ha a szövegedet elereszti a füle mellet... egyszerüen egyenrangu se vagy neki...
2013. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem, miért dirigálsz olyan dologban, mint hogy ne dohányozzon?


A kamuzás már más téma. Ez teljesen a te döntésedtől függ, hogy meddig tűröd el....

2013. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!