Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha valakit 2x is megerőszakol (két külön személy)?

Figyelt kérdés

Én a világért nem akarom senkire ráfogni, hogy tehet róla,

de ha két külön eset néhány év különbséggel 2 teljesen külön személy felől az nem furcsa?

Na meg nem az a kimondott szépség, és törékenynek se mondható...


Mi a véleményetek?


2014. nov. 22. 14:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A törékenyt úgy értem, hogy már elsőre se tűnik olyannak akit "könnyű bántani"
2014. nov. 22. 14:37
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
kitalálta vagy direkt megerőszakoltatta magát,vagy szép környéken lakik.
2014. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy most ettem, de hányhatnékom van tőled.

nem, qrvára nem "furcsa". Tök mindegy, ki hogyan néz ki.


Beszarok az embereken.

2014. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem lakik olyan környéken és nem találta ki.

Én kíváncsi vagyok a véleményekre.

2014. nov. 22. 14:43
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ez eléggé furcsa... Lehet, hogy provokálta a férfiakat.
2014. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Aha, provokálta. Csakis. Mert egy jó kis megerőszakolósdni olyan jó muri. Tényleg, mocskosul élvezetes.
2014. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jesszusom kedves utolsó.

Pont te vagy elhűlve milyen emberek vannak...

Nem tégy úgy mintha minden esetet ismernél.

Gondolom neked vagy egy közvetlen ismerősödnek volt rossz élménye ezzel kapcsolatban, attól még nem kérek a provokatív megjegyzésekből.

Vagy mond ki nyíltan amit akarsz, az utalgatásokat, tartsd meg magadnak.

Köszönöm

2014. nov. 22. 15:04
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt nem kéne már mondani, hogy ha egy csaj esetleg qrvásan öltözködik, és kelleti magát és bármit is csinál/mond, de nem akar szexelni(aminek van egy neve, hogy szűzqrva) akkor már meg lehet erőszakolni.

Erre nincs igazán mentség, és a nő pont hogy nem tehet róla...

Egyedül az tehet róla, aki a fizikai fölényét kihasználva egy nála gyengébben tölti ki az ingereit.

2014. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező drága, még nem kapcsoltam rá a provokálásra - mindössze rámutattam, milyen ostoba emberek kolbászolnak az oldalon. Szerinted - de most komolyan - valaki Ki Akarja Provokálni, hogy Megerőszakolják? Szerinted...
2014. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy az erőszakolók olyanokkal kezdenek szívesen, akik áldozat típusok, akikről feltételezik, hogy nem fog ellenkezni, hanem inkább leblokkol, és az első útja nem a rendőrségre fog vezetni látleletet venni, hanem összetörve zokog majd.

Ebből kiindulva simán el tudom képzelni, hogy két erőszakoló is kiszúrjon magának egy áldozatot. Bár ehhez extra pechesnek kell lenni. Főleg ha ilyen társadalom tagja, ahol az emberek ismeretlenül is ítélkeznek és őt állítják be felelősként.

2014. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!