Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után hónapokra rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hónapokra rá újra felbukkan a szeretett személy. Nem önző dolog ez?

Figyelt kérdés

Nem volt hosszú kapcsolatunk..talán nem is lehet annak nevezni,de benne voltunk egymás mindennapjaiban.


Tudomásomra jutott,hogy van neki egy másik lány is a képben , ezért én akkor megírtam neki,hogy hagyjuk az egészet ,legyen boldog a másik lánnyal.

Aztán kiderült,hogy az egy félreértés volt ...bár a mai napig nem tudom,hogy mi.

Sajnos a szakítás nem személyesen történt , ami zavar nagyon... Én akkor nem is mértem fel,hogy szeretem , ő kérte ,hogy folytassuk ,de én nem akartam...csak miután napokig átgondoltam jöttem rá,hogy mennyit jelent.

De már késő volt, ő nem akart tőlem semmit , így megszüntettünk minden kapcsolatot neten is.

Nehéz időszak volt akkor nekem,mert hiányzott és tudtam,hogy el kell valahogy felejtenem,hogy ne fájjon a hiánya..

Mikor már majdnem sikerült és úgy éreztem ,hogy túl vagyok rajta , ez rá kb egy hónapra, felbukkant neten és írt, de én visszautasítottam , barátkozni akart..ez fájt is,hogy hogyan gondolta.

Ezek után már végképp azon voltam,hogy nem fogom hagyni többé,hogy hatással legyen rám... ez mind ment is most kb egy másfél hónapja , azonban megtudtam a napokban,hogy egyik barátnőmtől érdeklődött rólam ,hogy vagyok és írta neki,hogy nem tud elfelejteni.


Ha most felteszem magamnak azt a kérdést,hogy szeretem-e ,akkor az a válasz ,hogy igen. Nem tudom magamnak letagadni ,de ugyanakkor szánalmasnak is tartom ezt a viselkedést és szívtelennek is,hogy így fel-felbukkan....


2014. aug. 27. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem önző, le kell szni és nem foglalkozni vele.
2014. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
miért lenne az? inkább örülnél neki hogy foglalkozik veled még...
2014. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!