Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek meg egy csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek meg egy csajt?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, fiú. Vannak olyanok, akikkel szívesen lennék együtt (bar nem túl sokan, mert nem sok szép lányt ismerek a környéken), de nem nagyon tudok mit csinálni, mert nem tudom, hogyan, milyen témával szólítsam meg őket, és valahogy nem merek rajuk írni Facebookon se. Ha ők megszólítanának/írnának nekem, akkor arra tudnék válaszolni, könnyebben menne, de én ahogy mar írtam, nem tudom mit mondjak nekik. Értelmes válaszokat kérek. Köszönöm előre is.
2014. nov. 22. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Vezesd rá a barátod, hogy hozzon össze vele és írjon rád Facen.

Amúgy meg ez nem személyes találkozás ezért ne parázz. Ha a lány olyan, mint én akkor ő a fiú kezdeményezését részesíti előnyben, mint a legtöbb lány.

2014. nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a vélaszt. Próbálkozom kezdeményezni, van egy, akivel rendszeresen chatelek, de ott tényleg mindig nekem kell irányítani a beszélgetést, kb. az van, hogy írok vmit, neki meg minden válasza az, hogy ":D :D :D :D :D :D". De mondjuk van egy olyan, akit csak nem rég ismertem meg, be van jelölve, visszajelölt, de még nincs közös beszélgetésünk, és én meg nem merek ráírni mert nem tudok mit írni.
2014. nov. 22. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!